Diagnostyka i leczenie stomatologiczne
Diagnostyka i leczenie stomatologiczne, Jolanta Bochińska Chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 20:00
Wt.
10:00 - 20:00
Śr.
10:00 - 20:00
Cz.
10:00 - 20:00
Pt.
10:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551160543
REGON: 810435449
Dodatkowe kontakty:

604 343 727

Rok założenia:
1993

O firmie

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej doktor nauk medycznych Jolanty Sikorskiej-Bochińskiej znajduje się w Szczecinie. Jego początki sięgają 1992 roku, a zakres usług obejmuje pomoc stomatologiczną. Właścicielka przychodni prowadzi również Klinikę Stomatologii, położoną w Kamieniu Pomorskim.

Oferta

Klinika stomatologiczna Jolanty Sikorskiej-Bochińskiej oferuje usługi w zakresie diagnozowania i leczenia problemów z uzębieniem u dzieci i dorosłych. W gabinetach wykonywane są przeglądy uzębienia oraz zabiegi lecznicze. Podstawowym zabiegiem jest usuwanie zmian próchniczych i plombowanie ubytków, natomiast w poważniejszych przypadkach wdrażane jest leczenie kanałowe, nazywane też endodontycznym. Prowadzone jest pod mikroskopem. W obu przypadkach zabiegi wykonywane są po znieczuleniu pacjenta. Tak samo, jak podczas interwencji chirurgicznych. Można do nich zaliczyć wyrywanie zębów i usuwanie korzeni. Miejsca po zębach nie powinny pozostać puste, dlatego w klinice stomatolodzy zajmują się wszczepianiem implantów i wstawianiem uzupełnień protetycznych. Są to:
  • mosty,
  • korony,
  • protezy,
  • protezy całkowite,
  • protezy częściowe.
Pełne uzębienie to najważniejszy krok do pięknego uśmiechu, ale często niewystarczający. W związku z tym dentyści nakładają na zęby licówki oraz wybielają uzębienie. Służą też usuwaniem kamienia nazębnego i osadu. W trosce o ładny uśmiech i usunięcie problemów ze zgryzem ortodonci zajmują się też zakładaniem aparatów u dzieci i dorosłych.

Więcej informacji dotyczących szczecińskiej placówki oraz kliniki z Kamienia Pomorskiego można znaleźć na stronie internetowej. W sprawie rezerwacji terminów zabiegów najlepiej kontaktować się telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Jolanta Bochińska Chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna

Jolanta Bochińska Chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, Szczecin

Opinie (3)

Opinie o firmie Jolanta Bochińska Chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
16.11.2018
Polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Karino dziękuję, że nie boję się już stomatologa :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.11.2015
Jeśli wizyta u stomatologa ma być przyjemna to tylko w gabinecie pani Doktor Bochińskiej Niesamowicie miła atmosfera , świetnie wyposażony gabinet, nowoczesne metody leczenia a do tego wszystkiego niskie ceny Polecam //nick:dusia
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.11.2015
Jeśli wizyta u stomatologa ma być przyjemna to tylko w gabinecie pani Doktor Bochińskiej Niesamowicie miła atmosfera , świetnie wyposażony gabinet, nowoczesne metody leczenia a do tego wszystkiego niskie ceny Polecam //dusia