Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5730218582
REGON: 150764623
Rok założenia:
1990

O firmie

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Jokar powstało w 1990 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Częstochowie. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju włóknin przeszywanych oraz igłowanych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Leszek Nurkowski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja różnego rodzaju włóknin igłowanych. Posiadamy 28-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy także Państwa oczekiwania i poszerzyliśmy ofertę. Z usług firmy Jokar korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Proponujemy:
  • włókniny przeszywane,
  • włókniny ogrodowe,
  • maty podsiąkowe,
  • filc miękki,
  • filc twardy.
Nasze wyroby produkowane są z najwyższej jakości surowców i materiałów i powstają metodą igłowania mechanicznego. Dzięki temu włókniny są wytrzymałe na zrywanie wzdłużne i poprzeczne, a także przebicie.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Ponadto specjalizujemy się w produkcji włóknin przeszywanych, które powstają z bawełny, anilany bądź wiskozy. Wt tym przypadku do produkcji używamy metodę przeszywania nićmi poliestrowymi.

Włókniny przeszywane cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ich największą zaletą jest fakt, iż mogą posiadać wysoką lub niską wchłanialność wody. Ponadto w razie konieczności podwyższoną odporność ogniową.

Z naszych usług najczęściej korzystają klienci, którzy działają w przemyśle meblarskim, odzieżowym, konfekcji, a także rolniczy, ogrodnicy, budowlańcy i geotechnicy.

Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Częstochowy i okolic.

Kontakt

Kontakt Jokar PPH

Jokar PPH, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Jokar PPH