Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372237737
REGON: 21538513
Rok założenia:
2011

Polecane oferty

Prowadzimy bogato wyposażoną przychodnię weterynaryjną. Poradzimy sobie z leczeniem psów, kotów ora...
Głównym profilem mojej działalności jest leczenie zwierząt domowych (tzw. małych albo towarzyszącyc...
W przychodni Zwierzamy zadbamy o zdrowie oraz samopoczucie wszystkich Państwa pupili. Oferujemy dia...
Dzierżoniów, gen. Grota Roweckiego 1b
Specjalizujemy się w usługach weterynaryjnych. Ważne jest dla nas zdrowie wszystkich zwierząt, dlat...

O firmie

Nazywam się Joanna Sadzikowska i prowadzę swój gabinet weterynaryjny "Nova" nieprzerwanie od 2011 roku. Gabinet znajduje się w Szymanowie, w powiecie trzebnickim, na terenie województwa dolnośląskiego. Zawsze chętnie pomagam Państwa pupilom oferując usługi weterynaryjne na wysokim poziomie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz zapraszam na stronę internetową.

Oferta

Zwierzęta to moja pasja. W tej pasji pojawił się pomysł na karierę zawodową. Zostałam weterynarzem z chęci pomocy zwierzętom i zawsze robię wszystko, aby ta pomoc była, jak najbardziej skuteczna, bo ich dobro jest dla mnie najważniejsze.

Weterynaria to dziedzina, która wymaga nie tylko dużej wiedzy i wieloletniej praktyki, ale też sporego zaangażowania. Wszystko to gotowa jestem dać moim małym pacjentom. Studia weterynaryjne i doświadczenie, które potwierdziły lata pracy w zawodzie to atuty, które staram się skutecznie wykorzystywać podczas leczenia. Moja oferta jest kompleksowa.

W zakresie profilaktyki proponuję pełny zakres szczepień profilaktycznych przeciwko chorobom zakaźnym psów i kotów, fretek, królików, szczepienia przeciwko wściekliźnie, szczepienie przeciwko chorobom odkleszczowym, jak również profilaktykę przeciw pasożytom. Leczę choroby wewnętrzne, w tym choroby przewodu pokarmowego, wątroby, trzustki (cukrzyca), nerek i pęcherza moczowego, a także układu oddechowego, układu rozrodczego, choroby endokrynologiczne i pasożytnicze.

Wykonuję zabiegi chirurgiczne, takie jak sterylizacje suk i kotek, kastracje psów, kocurów i innych, operacyjne usuwanie guzów nowotworowych z możliwością badania histopatologicznego (badanie na katedrze UP), a także inne zabiegi chirurgiczne. W związku z dermatologią zajmuję się wykonywaniem zeskrobin oraz wymazów, badaniem mikroskopowym włosa, badaniem otoskopowym oraz diagnozowaniem alergii. Zajmuję się również dietetyką zwierząt, udzielam porad żywieniowych nie tylko dla psów i kotów, lecz także dla fretek, gryzoni, czy zwierząt egzotycznych. Polecam odpowiednie terapie odchudzające dla psów i kotów oraz podejmuję się ustalenia diet leczniczych i bytowych. Z kolei w zakresie stomatologii moja oferta to:
  • badanie jamy ustnej,
  • ekstrakcje zębów mlecznych i stałych,
  • leczenie chorób przyzębia,
  • usuwanie kamienia nazębnego.
W moim gabinecie każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Właściciel otrzymuje zawsze bieżące informacje na temat leczenia i jego przebiegu, również telefoniczne przy poważniejszym zabiegu. Oferuję też wizyty domowe.

Moją pracę zawsze wykonuję rzetelnie i odpowiedzialnie, zdaję sobie bowiem sprawę, że moje działania mają wpływ na zdrowie Państwa podopiecznych. To dla mnie bardzo ważne, by czuli się dobrze i w ten właśnie sposób, poprzez udane leczenie staram się budować renomę mojej lecznicy. Dzięki temu zyskałam już spore grono zaufanych Klientów. Gwarantuję również przystępne ceny.

Serdecznie zapraszam.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Joanna Sadzikowska "NOVA"

Joanna Sadzikowska "NOVA", Szymanów

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Joanna Sadzikowska "NOVA"