Sporządzanie umów i pism procesowych
Sporządzanie umów i pism procesowych, Joanna Bacior Kancelaria radcy prawnego, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732494145
Dodatkowe kontakty:

22 252 28 16

Rok założenia:
2014
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba kancelarii, której właścicielem jest Joanna Bacior, zlokalizowana jest w Warszawie. Specjalizujemy się w doradztwie prawnym. Mamy bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy rzetelność i solidność. Zaufało już nam wielu Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności Kancelarii Racy Prawnego są kompleksowe usługi prawne. Możemy Państwu zaproponować obsługę korporacyjną Spółek oraz Wspólnot Mieszkaniowych. Podejmiemy się reprezentowania Klientów, w tym Wspólnot, w sprawach o zapłatę. Ponadto oferujemy pomoc w postępowaniach egzekucyjnych, sądowych i przed GIODO. Bierzemy udział w różnego rodzaju negocjacjach. Sporządzamy również pozwy przeciwegzekucyjne i opozycyjne. Pomożemy w sprawach związanych z dotacjami unijnymi.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy przygotowanie projektów umów i pism procesowych, a także opinii prawnych. Oprócz tego świadczymy doradztwo prawne w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, dotyczących spraw alimentacyjnych, separacyjnych i rozwodowych, podziału majątku bądź sprzedaży i kupna nieruchomości, jak również ochrony dóbr osobistych.

Sprawy, jakimi dodatkowo się zajmujemy:
  • dochodzenie zwrotu opłat,
  • postępowanie polubowne,
  • postępowanie mediacyjne,
  • pozasądowe nabycie spadku,
  • postępowania zabezpieczające,
  • prowadzenie postępowań egzekucyjnych,
  • prowadzenie postępowań zabezpieczających.
Uzupełnienie naszej oferty stanowi prowadzenie spraw dotyczących zachowku, rozdzielności majątkowej, intercyzy oraz nabycia spadku. Zapewniamy także kompleksową pomoc i obsługę prawną także w zakresie innych dziedzin prawa.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Służymy pomocą i fachowym doradztwem. Mamy bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Nieustannie dążymy do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy, na bieżąco śledzimy zmieniające się przepisy prawne.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz skorzystania z oferty.

Zapraszamy.

Artykuły

Pomoc prawna dla Wspólnot Mieszkaniowych – kiedy może się przydać?
Pomoc prawna dla Wspólnot Mieszkaniowych – kiedy może się przydać?
Prawne aspekty funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych są dość specyficzne. Rzetelną pomoc prawną w tym zakresie uzyskać można od doświadczonego radcy prawnego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Joanna Bacior Kancelaria radcy prawnego

Joanna Bacior Kancelaria radcy prawnego, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (10)

Opinie o firmie Joanna Bacior Kancelaria radcy prawnego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
30.11.2019
Służą fachowym doradztwem, to profesjonaliści. Pomogli mi w sprawie spadkowej, polecam.
Luiza
Luiza
5.0
12.09.2019
Jesteśmy młodym małżeństwem, chcieliśmy kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, jednak deweloper oszukał nas, zakończył działalność firmy. Poprosiliśmy o pomoc kancelarię, reprezentował nas i doprowadził do ugody. Dziękujemy. Polecamy ich usługi.
Helena
Helena
5.0
20.07.2019
Wynajmowałam lokal użytkowy pewnemu małżeństwu, którzy prowadzili tam sklep. Niestety od kilku miesięcy zalegali mi z czynszem. Kazałam im zdać lokal, zrobili to, jednak pieniędzy nie oddali. Kancelaria pomogła mi odzyskać zadłużenie w krótkim czasie. Jestem wdzięczna, polecam.
Baltazar
Baltazar
5.0
04.05.2019
Pomogli mi w odzyskaniu odszkodowania za wypadek samochodowy, w którym straciłem nogę. Polecam.
Gośka
Gośka
5.0
14.03.2019
Udzielają profesjonalnych konsultacji prawnych, za co jestem bardzo wdzięczna. Walczę z mężem o alimenty na nasze dzieci, a on się miga. Teraz wiem jak z nim postępować, niedługo sprawa sądowa i oby wszystko było po mojej myśli.
Radek
Radek
5.0
04.01.2019
Przez kilka miesięcy walczyłem ze spółdzielnią mieszkaniową, a dopiero Kancelaria Joanny Bacior pomogła mi w sporze. Dzięki temu odzyskałem swoje pieniądze. Rzetelnie, polecam.
Ulka
Ulka
5.0
11.11.2018
Serdecznie polecamy tę Kancelarię. Prowadzą sprawy prawne naszej Wspólnoty Mieszkaniowej. Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym, w razie problemów sprawnie udzielają nam pomocy.
Jarek
Jarek
5.0
29.09.2018
Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu, regularnie sporządzają umowy kupna-sprzedaży mieszkań. Zawsze profesjonalnie, rzetelnie i na czas. Mam nadzieję, że współpraca będzie się układała jeszcze kilka lat. Polecam.
Daniel
Daniel
5.0
28.07.2018
Miałem mały problem z prawem, w kancelarii udzielili mi profesjonalnych porad prawnych, dzięki którym kara została zmniejszona. Pomogli mi sporządzić odpowiednie pismo. Ostatnio także poleciłem ich usługi koledze, któremu pomogli w sprawie spadkowej. Oboje jesteśmy zadowoleni, serdecznie polecamy.
Elka
Elka
5.0
18.05.2018
Bardzo profesjonalna Kancelaria, która pomogła mi w sprawie rozwodowej. Od kilku miesięcy razem z mężem przestaliśmy się dogadywać, dlatego zdecydowaliśmy się na rozwód. Adwokat w Kancelarii pomógł mi w sporządzeniu wniosku oraz w sprawiedliwym podziale majątku. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez komplikacji. Polecam serdecznie ich usługi.