Produkcja mebli na zamówienie
Produkcja mebli na zamówienie, JNP Meble Nowak Piotr Nowak, Dobrodzień

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5751052046
REGON: 160032125
Rok założenia:
2005

O firmie

JNP Meble Nowak to firma produkująca meble. Jej siedziba znajduje się w Dobrodzieniu, w województwie opolskim. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1970 roku.

Oferta

Meble na zamówienie to specjalność JNP Meble Nowak. Firma za pomocą tradycyjnych technik rzemieślniczych i nowoczesnych technologii wytwarza solidne, estetyczne i dopasowane wymiarami do danego wnętrza wyposażenie. Produkuje meble z wysokiej klasy materiałów, w tym drewna bukowego i dębowego. Wzbogaca je o metalowe wykończenia, przeszklenia i elementy tapicerowane. Meble wykonywane są w stylach klasycznym i nowoczesnym. Oferta obejmuje:
  • meble do salonów,
  • meble do jadalni,
  • meble do sypialni.
JNP Meble Nowak wykonuje przede wszystkim stoły o różnych kształtach i krzesła. Stoły dzielą się na tradycyjne, rozsuwane i podnoszone. Wytwarzane są konstrukcje prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Do salonów polecane są także komody, witryny, szafy i biblioteki. W niektórych kompletach mebli znajdują się witryny wiszące, lustra oraz zegary stojące. Do tego produkowane są bieliźniarki i łóżka o szerokości od 80 do 200 centymetrów i długości 200 centymetrów. Łóżka mogą zostać wyposażone w pojemniki na pościel.

Wszystkie meble dostarczane są terminowo. Ich jakość jest zawsze wysoka, a ceny są niezmiennie konkurencyjne.

Pełna oferta JNP Meble Nowak znajduje się na stronie internetowej. Ponadto z firmą można się skontaktować telefonicznie albo e-mailowo.

Kontakt

Kontakt JNP Meble Nowak Piotr Nowak

JNP Meble Nowak Piotr Nowak, Dobrodzień

Opinie (0)

Opinie o firmie JNP Meble Nowak Piotr Nowak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.