Wielobranżowe nadzory budowlane
Wielobranżowe nadzory budowlane, Jkj Projek. J. Jaster, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5581711402
REGON: 363219480
Rok założenia:
2015

O firmie

Prowadzone przez nas przedsiębiorstw JKJ Projek działa na obszarze Bydgoszczy oraz Torunia. Na rynku prosperujemy już od dłuższego czasu świadcząc profesjonalne usługi w zakresie wielobranżowych nadzorów budowlanych. Właścicielem firmy jest Jakub Jaster.

Oferta

Stworzyliśmy szeroką ofertę usługową, która spełni Państwa oczekiwania oraz potrzeby. Podejmujemy się również nietypowych zleceń. Robimy wszystko, by Klienci byli w pełni zadowoleni. Zajmujemy się między innymi nadzorami budowlanymi, inwentaryzacjami obiektów i kosztorysowaniem.

Profesjonalnie obsłużymy Państwa inwestycje budowlane. Zadbamy o kontrolę jakości oraz dotrzymywanie terminów wyznaczonych prac. Ponadto sprawdzamy, czy działania są zgodne z projektem. Nasza oferta to również odbiory mieszkań, domów i okresowe przeglądy budynków. Uwzględniamy tutaj przeglądy roczne bądź pięcioletnie.

Oferujemy opinie techniczne, ekspertyzy i prowadzenie budów przez kierownika budowy dla inwestorów prywatnych oraz innych podmiotów. Wykonujemy też przebudowy i adaptacje już istniejących obiektów. Co więcej, oferujemy świadectwa charakterystyki energetycznej, które są ważnym elementem osób sprzedających lub wynajmujących mieszkania.

JKJ Projekt zaprasza do współpracy.

Artykuły

Nadzór inwestorski na placu budowy
Nadzór inwestorski na placu budowy
Inspektor nadzoru inwestorskiego odpowiada za kontrolę wykonywania prac zgodnie z projektem budowlanym, kosztorysem oraz za przestrzegania przepisów prawa budowalnego oraz przepisów BHP na budowie. Kontroluje on również prace kierownika budowy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Jkj Projek. J. Jaster

Jkj Projek. J. Jaster, Bydgoszcz

Opinie (1)

Opinie o firmie Jkj Projek. J. Jaster

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daria
Daria
5.0
08.07.2019
Profesjonalizm, terminowość i dokładność. Jkj Projekt to firma, która zna się na kosztorysowaniu.