Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz.
Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz., Jerzy Remfeld Usługi remontowo- wykończeniowe, Grajewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7191211383
REGON: 384209981
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Jerzy Remfeld Usługi remontowo-budowlane ma swoją siedzibę w Grajewie, na terenie województwa podlaskiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu remontów oraz prac wykończeniowych.

Oferta

Nasza firma remontowa to przede wszystkim kompleksowa obsługa pod względem remontów oraz wszelkich niezbędnych prac wykończeniowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, by efekt naszej pracy pokrywał się dokładnie z wizją klienta.

Jesteśmy obecni na rynku od stosunkowo krótkiego czasu, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ramach naszej oferty proponujemy:
  • malowanie,
  • szpachlowanie,
  • tynkowanie,
  • gładzie gipsowe,
  • aranżacje poddaszy,
  • termomodernizacja budynków,
  • prace elewacyjne,
  • tapetowanie,
  • układanie gresu.
Ponadto możemy zaoferować układanie kafelków oraz paneli ściennych i podłogowych. Wykonujemy profesjonalne i niezawodne sufity podwieszane oraz zajmujemy się stawianiem wytrzymałych ścianek działowych z karton-gipsu.

Możemy podjąć się wymiany okien bądź wymiany drzwi, a także zajmujemy się gipsowaniem. Przeprowadzamy generalne remonty łazienek, w których czasie układamy glazurę i terakotę oraz wykonujemy biały montaż.

Nasza kadra to zespół doświadczonych budowlańców, którzy poprzez swoją obszerną wiedzę oraz wieloletni staż w zawodzie są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im problemem.

Jesteśmy w stanie zapewnić rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Zakres działalności

Artykuły

W jaki sposób układać płytki gresowe?
W jaki sposób układać płytki gresowe?
Układanie płytek gresowych powinno rozpocząć się od bardzo dokładnego przygotowania podłoża. Jakie są kolejne etapy tego procesu? Sprawdź z nami już teraz!

Wideo

Kontakt

Kontakt Jerzy Remfeld Usługi remontowo- wykończeniowe

Jerzy Remfeld Usługi remontowo- wykończeniowe, Grajewo

Opinie (5)

Opinie o firmie Jerzy Remfeld Usługi remontowo- wykończeniowe

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Mirek
Mirek
5.0
12.05.2020
Przede wszystkim - bardzo sprawna ekipa. Potrafią działać nawet w najtrudniejszych warunkach i zrobić niemal wszystko. Druga sprawa to wyjątkowo korzystna stawka. Polecam wszystkim!
Julian
Julian
4.0
25.03.2020
Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że będzie to aż błyskawiczny, ale i dokładny remont, a jednak! Ode mnie mają 10/10!
Kuba
Kuba
5.0
06.01.2020
Godna zaufania firma remontowa. Wynajęliśmy ich do kompleksowego remontu naszego domu. Wyrobili się w czasie pozytywnie zaskakując całą naszą rodzinę.
Igor
Igor
5.0
25.11.2019
Polecam z pełnym przekonaniem! Jeśli chodzi o remonty to nie widziałem jeszcze w życiu bardziej sprawniej ekipy. Wszystko co robią wygląda jakby w ogóle nie sprawiało im problemu. Warto!
Leszek
Leszek
5.0
22.09.2019
Wykonywali dla nas kompleksowy remont firmy. Nie ma się do czego przyczepić, fachowa robota i to za rozsądną cenę.