Medycyna estetyczna w walce z kompleksami
Medycyna estetyczna w walce z kompleksami, Jerzy Chęciński Gabinet chirurgii plastycznej, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5211427293
REGON: 011826740
Rok założenia:
2005

O firmie

Gabinet chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej dr Jerzego Chęcińskiego znajduje się w Warszawie. Lekarz od ponad 20 lat zajmuje się prywatnym leczeniem osób, które zainteresowane są korektą wyglądu ciała. Jego klinika powstała w 2006 roku, a sam specjalista wykonał w swojej karierze ponad 17 tysięcy operacji.


Oferta

Chirurgia plastyczna to dział medycyny, który skupia się na korygowaniu niedoskonałości ciała u kobiet i mężczyzn. Wrodzone albo wynikające z chorób, wypadków i starzenia zmiany często odbijają się negatywnie na samopoczuciu, dlatego w klinice Chęciński lekarze pomagają uzyskać pożądany efekt. Wykonują zabiegi chirurgiczne twarzy, ciała i piersi, a przed rozpoczęciem operacji diagnozują pacjentów, by uniknąć komplikacji. W przypadku zabiegów twarzy można m.in. wyróżnić korekcję odstających i zwiniętych uszu oraz górnych i dolnych powiek. Na ofertę zabiegów w obrębie twarzy składają się też takie operacje jak:
 • rekonstrukcja małżowiny,
 • zmniejszanie uszu,
 • podnoszenie brwi,
 • korekta całego nosa,
 • korekta nosa garbatego,
 • wygładzanie zmarszczek.
Korekcje poddawana jest też cała sylwetka, w tym odsysany jest poprzez liposukcję nadmiar tłuszczu odkładający się na ramionach, udach i brzuchu. Tłuszcz może być użyty do powiększania piersi, a w klinice prowadzone są też takie zabiegi, jak powiększanie piersi implantami, rekonstrukcja piersi, podnoszenie piersi, korekta piersi i zmniejszanie piersi. Dodatkowo odbywają się tu zabiegi ginekomastii u mężczyzn.

Po operacjach pacjenci przebywają w pokojach wyposażonych w łazienki, dostęp do internetu oraz telewizję.

Poza operacjami chirurgii plastycznej w klinice Chęciński można skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Mają one na celu odmłodzenie skóry i opóźnienie procesu starzenia. Oferta obejmuje takie zabiegi, jak:
 • lifting twarzy Genesis,
 • mezoterapia,
 • mezoterapia osoczem,
 • peelingi,
 • wypełniacze,
 • zastrzyki z kolagenu.
Dodatkowo w klinice usuwane są tatuaże oraz prowadzone są zabiegi chirurgiczne przywracające sprawność rąk i usuwające ból pojawiający się przy najprostszych czynnościach. Przykłady prowadzonych operacji to usuwanie ganglionów, czyli guzków na nadgarstku, leczenie choroby DeQuervaina, leczenie palców trzaskających i leczenie przykurczu Dupuytrena. Ponadto możliwe jest operacyjne wyleczenie zespołu cieśni nadgarstka, zespołu kanału Guyona i zespołu rowka nerwu łokciowego.

Więcej informacji dotyczących dr Jerzego Chęcińskiego i prowadzonej przez niego kliniki można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zabiegów najlepiej nawiązać telefonicznie.

Artykuły

Innowacyjne metody powiększania piersi w ofercie kliniki chirurgii plastycznej Chęciński
Innowacyjne metody powiększania piersi w ofercie kliniki chirurgii plastycznej Chęciński
Masz kompleksy z powodu małego biustu? Marzysz o tym, by piersi były większe i bardziej kształtne? Zgłoś się po pomoc do kliniki Chęciński. Nie pożałujesz!
Jak skutecznie poradzić sobie z ginekomastią?
Jak skutecznie poradzić sobie z ginekomastią?
Szeroka i płaska klatka piersiowa z widocznymi mięśniami to atrybut pożądany przez mężczyzn. Czasem jednak męskie piersi przypominają kobiece. Dlaczego?

Wideo

Kontakt

Kontakt Jerzy Chęciński Gabinet chirurgii plastycznej

Jerzy Chęciński Gabinet chirurgii plastycznej, Warszawa

Opinie (15)

Opinie o firmie Jerzy Chęciński Gabinet chirurgii plastycznej

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Helena
Helena
4.0
25.01.2022
Zabiegi medycyny estetycznej realizowane przez profesjonalistę. Pan Jerzy gwarantuje bardzo dobre efekty.
Renata
Renata
5.0
07.11.2021
Prawdziwy specjalista w wykonywaniu zabiegów odmładzających skórę twarzy. Umie czynić prawdziwe cuda.
Gosia
Gosia
5.0
30.09.2021
Moim zdaniem najlepszy specjalista od zabiegów medycyny estetycznej. Wykonał dla mnie ich już kilka i nigdy mnie nie zawiódł.
Klara
Klara
5.0
13.05.2019
Z wiekiem zaczęły mi dokuczać zmarszczki, dlatego udałam się do kliniki Chęciński, by opóźnić starzenie się skóry. Skorzystałam z możliwości jakie dają wypełniacze. Jestem zadowolona, bo wygładzono mi skórę twarzy i wyglądam młodziej.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
28.04.2019
Miałem problem ze zginaniem jednego z palców. Okazało się, że to dolegliwość nazywana palcami trzaskającymi. Problem usunęli chirurgicznie specjaliści z kliniki Chęciński. Po rehabilitacji wróciłem do pełnej sprawności.
Ola
Ola
5.0
25.03.2019
Pracuję w biurze i to doprowadziło mnie do problemów zdrowotnych. Zapadłam na zespół cieśni nadgarstka i potrzebna była operacja. Wykonali ją lekarze z kliniki Chęciński. Teraz ręka nie boli i działa jak należy.
Adrian
Adrian
5.0
18.02.2019
Tatuaż był błędem młodości i przeszkadzał mi w karierze zawodowej. Usunąłem go w klinice Chęciński i muszę pochwalić personel za profesjonalizm. Zajęli się mną bardzo dobrze, a sam zabieg przebiegł bez komplikacji.
Jola
Jola
5.0
09.01.2019
Bardzo dobre warunki dla pacjentów. Po operacji leżałam przez dobę w pokoju z prywatną łazienką, internetem i telewizją. Opieka także stała na wysokim poziomie.
Olka
Olka
5.0
24.12.2018
Miałam kompleks z powodu odstających uszu. Na szczęście zoperowanie tego problemu nie stanowiło problemu dla specjalistów z kliniki Chęciński. Teraz podobam się sobie i to jest najważniejsze.
Ewelina
Ewelina
5.0
19.11.2018
Przeżyłam poważny wypadek i straciłam jedną z piersi. Źle to na mnie wpłynęło, dlatego poddałam się rekonstrukcji piersi w klinice Chęciński. Teraz cieszę się każdym dniem i powoli zapominam o przeszłości.
Lena
Lena
5.0
30.10.2018
Duże piersi to marzenie wielu kobiet, ale ja przy zbyt dużych miałam poważne problemy z kręgosłupem. Zdecydowałam się na zmniejszenie piersi w klinice Chęciński i zabieg przebiegł dokładnie tak, jak to planowałam. Teraz są proporcjonalne do reszty ciała.
Aga
Aga
5.0
05.09.2018
Miałam poważny problem z nadwagą i nie mogły tego zmienić kolejne diety. Postanowiłam skorzystać z zabiegu odsysania tłuszczu w klinice Chęciński. Zdziwiłam się, ale zabieg nie był aż tak inwazyjny jak myślałam i już pod 2 dniach mogłam wrócić do domu.
Kinga
Kinga
5.0
05.08.2018
Biust był zawsze źródeł moich kompleksów, dlatego postanowiłam to zmienić i zdecydowałam się na odwiedzenie kliniki Chęciński. Poddałam się zabiegowi powiększenia piersi i nie żałuję. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i w pełni się udało.
Zofia
Zofia
5.0
14.07.2018
Dobra atmosfera i pełen profesjonalizm charakteryzują klinikę Chęciński. Podejście do pacjenta stoi na wysokim poziomie, a zabiegi wykonywane są w taki sposób, że często po jednym dniu można wrócić do domu.
Basia
Basia
5.0
21.06.2018
Klinika to miejsce w którym odzyskałam radość z życia. Pan Doktor wykonał zabieg korygujący mój nos. Teraz wygląda normalnie, a ja cieszę się patrząc w lustro.