Nowoczesna hamownia i chiptuning
Nowoczesna hamownia i chiptuning, JDM Cars Chiptuning, Hamownia, Warsztat, Ożarów Mazowiecki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691462484
REGON: 142879060
Rok założenia:
2018

O firmie

JDM Cars to nowoczesny warsztat samochodowy, który oferuje usługi związane z chiptuningiem. Posiadamy również profesjonalne hamownie. Naszą siedzibą jest Ożarów Mazowiecki, w powiecie warszawskim zachodnim. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

JDM Cars powstało z chęci stworzenia nowoczesnego warsztatu samochodowego. Dlatego od samego początku postawiliśmy na specjalistyczny sprzęt.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do posiadaczy samochodów współczesnych, jak oraz youngtimerów i klasyków. Wykonujemy szeroki zakres usług takich, jak:
  • obsługa bieżąca,
  • serwis,
  • renowacja,
  • modyfikacja,
  • przeglądy,
  • naprawy.
Naszą specjalnością są klasyczne Porsche i Mercedesy, jak również obsługa i renowacja układów wtrysku paliwa firmy Bosch, w tym mechanicznych pomp wtryskowych i systemów K/KE-Jetronic.

Posiadamy nowoczesne wyposażenie diagnostyczne od renomowanej firmy Texa umożliwiające nam odczyt i kasowanie błędów ze wszystkich obsługiwanych systemów samochodu, a także kasowanie, czy regulację danych inspekcji oraz adaptacje lub kodowanie innych parametrów zapisanych w pamięci sterowników. Monitorujemy parametry w trakcie pracy silnika.

Nasza oferta to również chiptuning. Dokonujemy zmiany kalibracji komputera sterującego pracą silnika wykorzystując jego rezerwy. Pozwoli to Państwu na szybszą, a równocześnie bezpieczniejszą jazdę.

Posiadamy też hamownię 2WD oraz 4WD dzięki którym dokonujemy dokładnych pomiarów dla samochodów z napędem na jedną i dwie osie. Klienci otrzymują od nas wydruk z danymi i wykresami przebiegu krzywych mocy i momentu obrotowego. Możliwy jest też pomiar ciśnienia doładowania lub składu mieszanki AFR w czasie testu na hamowni.

Rozszerzeniem oferty jest najnowocześniejsza obecnie na rynku metoda czyszczenia filtrów cząstek stałych przywracająca jego parametry praktycznie do poziomu nowego filtra.

Zatrudniamy doświadczonych mechaników co pozwala nam zapewnić najwyższe standardy wykonania. Oferujemy również konkurencyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy!

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Chiptuning – co to jest?
Chiptuning – co to jest?
Usługa chiptuningu rozpowszechniła się w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Na czym konkretnie polega chiptuning i co twoje auto może na tym zyskać?

Wideo

Kontakt

Kontakt JDM Cars Chiptuning, Hamownia, Warsztat

JDM Cars Chiptuning, Hamownia, Warsztat, Ożarów Mazowiecki

Opinie (9)

Opinie o firmie JDM Cars Chiptuning, Hamownia, Warsztat

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zuzia
Zuzia
5.0
14.07.2020
Robili dla mnie przegląd, świetnie sobie poradzili, polecam.
Krystian
Krystian
5.0
23.05.2020
Fajnie, że oferują renowacje youngtimerów. Zwłaszcza, że mają w tym doświadczenie i profesjonalnie to robią. Rzetelna firma.
Julia
Julia
5.0
29.03.2020
Po prostu doskonale się znają na swojej robocie. Mechanicy z prawdziwego zdarzenia.
Michał
Michał
5.0
14.01.2020
Pasjonaci samochodów, co widać od razu. Do spółki ze sprzętem można powiedzieć, że mało jest w okolicy takich warsztatów.
Aleksander
Aleksander
5.0
01.11.2019
Mają super sprzęt do czyszczenia filtrów! Po wszystkim filtr działa praktycznie, jak nowy. Jestem bardzo zadowolony z oferty.
Sebastian
Sebastian
5.0
16.09.2019
Rzetelnie i dokładnie przeprowadzona diagnostyka. Znaleźli i wykasowali błędy.
Wiktor
Wiktor
5.0
29.07.2019
Mają porządne hamownie, dzięki temu dokładnie znam parametry auta. Polecam serdecznie.
Wika
Wika
5.0
12.05.2019
Fachowe wykonanie chiptuningu, warto skorzystać.
Filip
Filip
5.0
29.03.2019
Nowoczesny sprzęt, warsztat jest naprawdę świetnie wyposażony! Wykonali mi chiptuning i czuję się, jakbym miał nowy samochód. Super oferta, serdecznie polecam.