Szeroki wachlarz prac wykończeniowych
Szeroki wachlarz prac wykończeniowych, Jarosław Olejnik Jar-Bud, Barcice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5811379527
REGON: 192828980
Rok założenia:
2013

O firmie

Siedziba firmy Jar-Bud znajduje się w Barcicach, w powiecie kwidzyńskim, w województwie pomorskim. Działalność prowadzimy od 2019 roku, lecz nasze doświadczenie branżowe jest znacznie większe. Właścicielem firmy jest Jarosław Olejnik.

Oferta

Jar-Bud to prowadzona przez nas firma budowlano-remontowa. Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych, lecz podejmujemy się również budowy domów. Oferujemy wykończenia wnętrz w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, willach czy apartamentach. Nasza oferta obejmuje wykończenia wnętrz w wysokim standardzie.

Działamy kompleksowo oferując wykończenia pod klucz. Ponadto możemy wyremontować każde pomieszczenie. Nasza oferta to między innymi:
  • remonty bloków,
  • remonty łazienek,
  • remonty klatek schodowych,
  • malowanie ścian,
  • tapetowanie,
  • układanie glazury,
  • biały montaż,
  • remonty salonów,
  • zakładanie sufitów podwieszanych,
  • sucha zabudowa.
Podejmujemy się układania paneli, kładzenia gładzi gipsowych i montażu ścianek działowych. W ramach świadczonych usług fugujemy glazurę, kujemy stare powierzchnie i układamy dekory. Do naszych zadań należy ocieplanie poddaszy, kosztorysowanie i wykonywanie instalacji elektrycznych. Ponadto układamy płytki i kamień naturalny oraz tynki strukturalne.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji związanych z prowadzoną przez nas działalnością.
Prace prowadzimy również w Niemczech.
Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Jar-Bud.

Zakres działalności

Artykuły

Zalety wykończenia wnętrz w wysokim standardzie
Zalety wykończenia wnętrz w wysokim standardzie
Wykańczanie wnętrz w wysokim standardzie, np. z firmą Jarosław Olejnik Jar-Bud, mimo ogólnej wyższej ceny, jest świetnym rozwiązaniem. Poznaj jego zalety

Wideo

Kontakt

Kontakt Jarosław Olejnik Jar-Bud

Jarosław Olejnik Jar-Bud, Barcice

Opinie (2)

Opinie o firmie Jarosław Olejnik Jar-Bud

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
07.10.2019
Polecam fachowość i dokładność wykonanej pracy nie zna granic
Piotr
Piotr
5.0
11.11.2019
Usługi wykończeniowe na najwyższym poziomie. Wszystko szybko, sprawnie wykonane. Jestem jak najbardziej zadowolony z całej wykonanej przez nich pracy.