Zadbamy o Państwa piękny i zdrowy uśmiech
Zadbamy o Państwa piękny i zdrowy uśmiech, Jardent Bożena Jarlińska, Rafał Jarliński Spółka Jawna, Ostróda

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441664394
Dodatkowe kontakty:

89 647 90 29

Rok założenia:
2004

O firmie

Nasz gabinet stomatologiczny Jardent prowadzony jest przez Bożenę i Rafała Jarlińskich i ma swoją siedzibę w Ostródzie, w województwie warmińsko-mazurskim.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach stomatologicznych, w ramach których zajmujemy się leczeniem chorób zębów i przyzębia. W naszym gabinecie przyjmujemy zarówno dorosłych Pacjentów, jak i dzieci. Wśród naszych usług znajdują się:
  • chirurgia,
  • implantologia,
  • protetyka,
  • piaskowanie zębów,
  • wybielanie zębów.
Zajmujemy się chirurgią stomatologiczną, w ramach której usuwamy zęby, w tym zęby mądrości i mleczne. Oferujemy usuwanie złamanych korzeni zębów, leczenie ropni, szycie chirurgiczne ran oraz podcinanie wędzidełek. Na życzenie Pacjenta stosujemy znieczulenie. Wykonujemy piaskowanie - nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który pozwala na oczyszczenie zębów z kamienia i osadu. Przeprowadzamy też wybielanie przy wykorzystaniu metody nakładkowej oraz przy użyciu lamp.

Specjalizujemy się w usługach protetycznych, zajmujemy się zakładaniem implantów, koron, licówek, mostów porcelanowych, wkładów oraz protez.

W celu umówienia wizyty w gabinecie Jardent w Ostródzie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Kontakt Jardent Bożena Jarlińska, Rafał Jarliński Spółka Jawna

Jardent Bożena Jarlińska, Rafał Jarliński Spółka Jawna, Ostróda

Opinie (0)

Opinie o firmie Jardent Bożena Jarlińska, Rafał Jarliński Spółka Jawna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.