Kompleksowa obsługa księgowa
Kompleksowa obsługa księgowa, Jar-Net, Lgota

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5741242549
REGON: 150202262

O firmie

Biuro księgowe Jar-Net znajduje się w Lgocie, w powiecie kłobuckim, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 1996 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych. Właścicielem jest Jarosław Balas.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Posiadamy 24-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w wykonywaniu zleceń z zakresu księgowości. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, a także prowadzenie ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego i ewidencji środków trwałych. Dodatkowo zajmujemy się prowadzeniem ewidencji VAT zakupu i sprzedaży .

Zajmujemy się również sporządzaniem deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, sprawozdań statystycznych, analiz i prognoz finansowych, a także bilansów rachunkowych. Ponadto przygotowujemy listy wynagrodzeń pracowników, a także deklaracje INTRASTAT.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na sprawną realizację zleceń. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Jar-Net w Lgocie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Jar-Net

Jar-Net, Lgota

Opinie (0)

Opinie o firmie Jar-Net