Zrealizujemy Twój pomysł na piękne, industrialne meble
Zrealizujemy Twój pomysł na piękne, industrialne meble, Januszowy Prl Janusz Jaros, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7251781725
REGON: 389274291
Rok założenia:
2021

O firmie

Nasza pracownia Januszowy PRL ma swoją siedzibę w Łodzi. Właścicielem pracowni jest Janusz Jaros.

Oferta

Rękodzieło to nasza pasja, której oddajemy się w stu procentach - zajmujemy się odnawianiem mebli. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zadbamy o to, by tchnąć w meble nowe życie. Zajmujemy się realizacją nawet najbardziej nietypowych zleceń, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Wśród odnowionych przez nas mebli znaleźć można:
  • stoły,
  • stoliki,
  • krzesła,
  • komody,
  • szafki,
  • regały.
Zajmujemy się renowacją nie tylko mebli, ale także różnego rodzaju wyposażeniu, w tym lamp, instrumentów czy nawet pojazdów - odnawialiśmy też rowery. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, korzystamy z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu tworzone przez nas wyroby są bardzo solidne i wytrzymałe, a także wyróżniają się pełną estetyką.

W ramach naszych usług zajmujemy się produkcją mebli loftowych na indywidualne zamówienie, z projektów Klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej pracowni Januszowy PRL w Łodzi.

Artykuły

Jak urządzić kuchnię w stylu industrialnym? - Januszowy Prl
Jak urządzić kuchnię w stylu industrialnym? - Januszowy Prl
Kuchnia nie bez powodu nazywana jest sercem domu. Podczas urządzania wnętrza, warto poświęcić jej sporo uwagi. Poznaj zalety i wady loftowej kuchni na wymiar.

Wideo

Kontakt

Kontakt Januszowy Prl Janusz Jaros

Januszowy Prl Janusz Jaros, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Januszowy Prl Janusz Jaros


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.