Lekarz alergolog
Lekarz alergolog, Janusz Zakrzewski Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, Starachowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6641030831
REGON: 290336206
Rok założenia:
2008

O firmie

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska istnieje od1998 roku. Lekarz alergolog i pediatra Janusz Zakrzewski przyjmuje w gabinecie, który mieści się w Starachowicach, w województwie świętokrzyskim.

Oferta

Alergolog Janusz Zakrzewski przyjmuje w swoim gabinecie zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W pierwszej kolejności niezbędna jest diagnostyka problemu, czyli określenie rodzaju występujących uczuleń. Przed rozpoczęciem leczenia wykonuję szereg testów na obecność alergenów. Dobrze dobrane leczenie to połowa drogi do sukcesu. W gabinecie leczę między innymi:
  • alergie pokarmowe,
  • alergie na roztocza,
  • alergie na pyłki roślin,
  • alergie na sierść zwierząt,
  • alergie na jad zwierząt.
Jestem lekarzem z wieloletnią praktyką. Posiadam wiedzę i umiejętności, aby poradzić sobie z uodpornieniem organizmu pacjentów na dolegliwości alergiczne. Doskonale wiem, jak uciążliwe w codziennym życiu może być swędzenie, łzawienie czy katar. Każda z tych dolegliwości może być zwiastunem alergii. Sprawna diagnostyka umożliwia szybką pomoc i ulgę osób uczulonych.
W swoim gabinecie dbam o przyjazną atmosferę i komfort pacjentów, zwłaszcza tych najmłodszych.

Serdecznie zapraszam.


Kontakt

Kontakt Janusz Zakrzewski Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska

Janusz Zakrzewski Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, Starachowice

Opinie (3)

Opinie o firmie Janusz Zakrzewski Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anna
Anna
5.0
13.08.2018
Najlepszy lekarz na świecie!! Konkretny, fachowy i wymagający stosowania się do zaleceń diety i lekarstw. Znam go od początku lat 90-tych. Od tamtego czasu nadal leczy się u niego mój brat i mój syn. Przy pierwszym spotkaniu może wydawać się mało sympatyczny i mało przyjemny, ale dla mnie najważniejsze, że pomaga i Jego zalecenia są skuteczne (pod warunkiem ich przestrzegania).
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.08.2014
"Szorstki" był. Konkretny Doktor. Mało juz takich.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.08.2013
Mam zupełnie odmienne zdanie co do jego doświadczenia i umiejętności, a jego "szorstkość" zanika w miarę kolejnych wizyt. Poza tym lekarz nie musi być miły, ważne zeby był skuteczny. Ja leczyłam/leczę sie u niego od 91 roku , pierwszy raz trafiłam tam jako 8 letnie dziecko i gdyby nie on byłabym teraz astmatykiem i nie ruszałabym sie z domu bez inhalatora. Jest super doświadczony i kompetentny w 200%, a alergia to niesetety taka choroba jak alkoholizm, nie da sie jej wyleczyć, można ją "podleczyć" i odpowiednio żyć stosując sie do pewnych zasad. jak najbardziej go polecam i napewno bede do niego jeździć z własnym dzieckiem.