Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7971100676
REGON: 672900996

O firmie

Prowadzona przez nas firma, której właścicielem jest Janusz Burzyński rozpoczęła działalność w 2003 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Grójcu, na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta

Głównym przedmiotem naszej działalności jest określanie wartości gruntów i budynków. Możemy Państwu zaproponować pomoc w wycenie domów, mieszkań oraz lokali użytkowych. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy ocena wartości zakładów przemysłowych, a także przedstawienie kwoty należnej za korzystanie z urządzeń przeznaczonych do przesyłania energii lub rozmaitych substancji. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wycena mienia pozostawionego na obszarze należącym przed wojną do Polski.

Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Janusz Burzyński Szacowanie nieruchomości

Janusz Burzyński Szacowanie nieruchomości, Grójec

Opinie (0)

Opinie o firmie Janusz Burzyński Szacowanie nieruchomości