Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6651658123
REGON: 310240980
Rok założenia:
1996

O firmie

Usługi i wypożyczanie dźwigów i urządzeń dźwigowych, Janiak ZU Robert Janiak, Stare Miasto Janiak to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej, należąca do Roberta Janiaka. Na rynku branżowym działamy od 1995 roku, dzięki czemu możemy się poszczycić bogatym doświadczeniem. Siedziba prowadzonej przez nas firmy zlokalizowana jest w Starym Mieście, w powiecie konińskim, w województwie wielkopolskim.

Oferta

nasza specjalność to pomoc drogowa. pomagamy samochodom osobowym, ciężarowym, a nawet autobusom. pojazdy holujemy lub przewozimy lawetą. zapewniamy szybki dojazd do klienta i dyspozycyjność. posiadamy specjalistyczny sprzęt, taki jak holowniki czy autolawety, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo przejazdu transportowanego samochodu.

jakie pojazdy wynajmuje firma janiak ze starego miasta?

firma janiak ze starego miasta wynajmuje pojazdy, takie jak:
  • podnośniki koszowe,
  • dźwigi,
  • żurawie.
pojazdy te są wykorzystywane w branżach budowniczych, rolniczych i w magazynach. nasze pojazdy dźwigowe umożliwiają przemieszczanie obiektów o wadze do 80 ton i z wysokością podnoszenia do 58 metrów. wynajmujemy ponadto podnośniki koszowe nożycowe i teleskopowe, które umożliwiają stabilizację i pełne bezpieczeństwo pracy na wysokościach. oferujemy również wynajem ładowarek teleskopowych o wysięgu do 17 metrów. wykorzystywane są głównie w budownictwie oraz przy transporcie obiektów o dużej wadze. uzupełnienie oferty firmy Janiak stanowi wynajem koparkoładowarek, które dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji mogą być wykorzystywane w każdym terenie.

posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do obsługi podnośników dźwigowych oraz duże doświadczenie w wykonywanych pracach z zakresu pomocy drogowej.

jakie jeszcze usługi świadczy firma janiak?

firma janiak świadczy również takie usługi jak przeładunek pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych czy rolniczych, samochodami ciężarowymi wyposażonymi w hds. zapewniamy szybką i sprawną obsługę. gwarantujemy atrakcyjne ceny.

ponadto nasi wykwalifikowani pracownicy służą fachowym doradztwem wszystkich potrzebującym pomocy na drodze między innymi wskażą najbliższy warsztat i najlepszą ochronę ubezpieczeniową. naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, dlatego usługi świadczymy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. w szybkim czasie reagujemy na zgłoszenia klientów, a zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

Kontakt

Kontakt Janiak ZU Robert Janiak

Janiak ZU Robert Janiak, Stare Miasto

Opinie (0)

Opinie o firmie Janiak ZU Robert Janiak