Prace wykończeniowe i remontowe w domach i mieszkaniach
Prace wykończeniowe i remontowe w domach i mieszkaniach , Jakub Ożarowski Roboty Wykończeniowe, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7010114370
REGON: 360603194
Rok założenia:
2015

O firmie

Siedziba firmy Jakuba Ożarowskiego znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo powstało w 2015 roku i od tego momentu działa na rynku usług budowlano-remontowych. Realizuje zlecenia od osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Oferta

Doświadczenie, zaangażowanie w pracę i atrakcyjne ceny to główne zalety firmy Jakuba Ożarowskiego. Przedsiębiorstwo indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia, realizując w pełni wizję zamawiającego. W ramach prowadzonej działalności firma zajmuje się zarówno remontami, jak i wykańczaniem wnętrz doprowadzonych do stanu surowego. Niezależnie od tego jaki Państwo wybiorą wariant prac, firma zawsze korzysta z najlepszych jakościowo materiałów, co przekłada się na większą wytrzymałość instalacji, dekoracji i różnych konstrukcji. Na ofertę przedsiębiorstwa składa się kładzenie płytek podłogowych i ściennych z ceramiki, terakoty i glazury oraz montaż instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. W przypadku płytek podłogowych pracownicy firmy wykonują wylewki samopoziomujące, by powierzchnia była gładsza. Niekiedy jest to też potrzebne podczas kładzenia podłóg, którym również się zajmują. Inne usługi składające się na ofertę firmy to:
  • wykonywanie gładzi gipsowych
  • wykonywanie tynków ozdobnych
  • wykonywanie tynków dekoracyjnych
  • wykonywanie tynków maszynowych
  • montaż podwieszanych sufitów
  • wykończenia łazienek
  • wykończenia kuchni
Jednym słowem są to wszystkie działania, które są potrzebne do oddania obiektu w stanie gotowym do zamieszkania, czyli pod klucz. Prace prowadzone są najczęściej w domach i mieszkaniach, ale firma zajmuje się również remontami pomieszczeń biurowych i gospodarczych, odnawianiem tarasów i adaptowaniem poddaszy. Podejmuje się też prac wykończeniowych w obiektach gastronomicznych.

Dodatkowe informacje dotyczące firmy Jakuba Ożarowskiego znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.


Zakres działalności

Artykuły

Co warto wiedzieć o pracach wykończeniowych?
Co warto wiedzieć o pracach wykończeniowych?
Roboty wykończeniowe nie zawsze są łatwe do wykonania jak nam się wydaje, dlatego warto skorzystać z usług firm, które znają się na branży budowlanej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Jakub Ożarowski Roboty Wykończeniowe

Jakub Ożarowski Roboty Wykończeniowe, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Jakub Ożarowski Roboty Wykończeniowe

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Tomasz
Tomasz
5.0
18.05.2020
Chciałem pochwalić ekipę z tej firmy, bo dobrze wykonali zlecenie. Na czas wyremontowali pomieszczenia mojego barku i mogłem go terminowo otworzyć.
Igor
Igor
4.0
16.03.2020
Wynająłem ich do położenia kafelków w domu. Nie znam się na tym, a bardzo mi zależało na dobrym wykonaniu. I tak się stało! Widać, że znajdą się na rzeczy, bo najpierw wygładzili ściany, a później wykonali wylewkę. Dzięki temu podłogowe i ścienne płytki leżą idealnie.
Krystian
Krystian
4.0
21.01.2020
Zleciłem im remont biura i nie żałuję. Doprowadzili pomieszczenia do stanu używalności.
Albert
Albert
5.0
07.11.2019
Warto z nimi współpracować, bo działają szybko i nie boją się wyzwań. Moje mieszkanie było w fatalnym stanie, a tak się nim zajęli, że teraz to perełka.
Łukasz
Łukasz
5.0
05.09.2019
Kompleksowa oferta. Nie tylko kładą płytki i podłogi, ale też montują instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne.
Przemek
Przemek
5.0
06.07.2019
Firma zajęła się pracami wykończeniowymi w moim domu. Poszło im sprawnie i nie miałem żadnych uwag. Wszystko wygląda świetnie i myślę, że długo mi posłuży.
Bartosz
Bartosz
5.0
30.05.2019
Szybko, tanio i dokładnie. Tak powinny działać wszystkie firmy w branży budowlanej.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
21.03.2019
Widać, że to profesjonaliści. Szukałem ekipy, która zna się na pracach wykończeniowych i kolega mi ich polecił. Miał racje, bo dobrze sobie poradzili.
Borys
Borys
5.0
17.01.2019
Bardzo dobra firma. Remontowali moje nowe mieszkanie i jest nie do poznania!