Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1230050083
Rok założenia:
1999
Branża:

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług związanych z ubezpieczeni...
Nasza oferta obejmuje ubezpieczenia uznanej firmy Ergo Hestia. Wieloletnia współpraca z tą ubezpiec...
Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Zapewniamy nas...
Zajmujemy się sprzedażą polis ubezpieczeniowych. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywid...

O firmie

Agencja ubezpieczeniowa, prowadzona przez Jacka Skotaka, funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w świadczeniu usług ubezpieczeniowych.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń. Zajmujemy się zarówno firmami, jak i Klientami indywidualnymi.

W ofercie dla osób prywatnych posiadamy:
 • ubezpieczenia samochodu,
 • ubezpieczenia domu,
 • ubezpieczenia na życie,
 • ubezpieczenia NNW,
 • ubezpieczenia podróży,
 • OC prywatne.

W zakresie samochodów oferujemy szeroki wybór OC oraz Autocasco. Dobrze dobrane ubezpieczenie daje Państwu gwarancję, że w razie jakiegokolwiek wypadku czy stłuczki są Państwo zabezpieczeni. Obejmuje to wszelkie zdarzenia losowe, które ciężko jest przewidzieć. Każde ubezpieczenie dopasowane jest do potrzeb Klienta.

Jeśli chodzi o nieruchomości, proponujemy Państwu kompleksową ochronę domu lub mieszkania. Pomagamy się Państwu zabezpieczyć od wszelkiego rodzaju nieszczęśliwych wypadków, a także zdarzeń losowych, takich jak zalanie, wybuch, huragan, trzęsienie zmieni, upadek drzewa czy przepięcie elektryczne. Ubezpieczenie obejmować może także włamania, kradzieże lub akty wandalizmu. Polecamy również ubezpieczenie domków letniskowych, terenów budowy lub działek.

Oferujemy także duży wachlarz ubezpieczeń zdrowotnych. Zabezpieczymy Państwa na wypadek śmierci, trwałego inwalidztwa, poważnego zachorowania, operacji czy pobytu w szpitalu. Mogą Państwo również ubezpieczyć się w przypadku śmierci współmałżonka czy dziecka.

Ponadto zachęcamy także do skorzystania z ochrony podczas podróży, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Daje to gwarancję, że w razie jakiegokolwiek wypadku mogą Państwo poddać się leczeniu czy zdecydować na zapewniony przez ubezpieczyciela transport do miejsca zamieszkania.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią ubezpieczenia OC w życiu prywatnym, a także NNW. Dzięki nim przysługuje Państwu zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji czy dostosowania domu do potrzeb inwalidy. Są Państwo również chronieni w zakresie rekompensat szkód wykonanych przez osoby trzecie.

Oferujemy również duży wybór ubezpieczeń firmowych:
 • ubezpieczenie floty,
 • ubezpieczenie mienia,
 • ubezpieczenie NNW grupowe,
 • OC działalności,
 • ubezpieczenie transportu,
 • gwarancje.
Dodatkowo służymy doradztwem w zakresie sukcesji finansowej, a także planowania spadkowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Agencji Ubezpieczeniowej Jacka Skotaka w Piasecznie.

Kontakt

Kontakt Jacek Skotak Usługi Finansowe

Jacek Skotak Usługi Finansowe, Piaseczno

Słowa kluczowe

Opinie (18)

Opinie o firmie Jacek Skotak Usługi Finansowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
07.09.2019
Kupno ubezpieczenia za pośrednictwem tej agencji to strzał w dziesiątkę. Sporo oszczędziłem i jestem spokojny o ewentualną wypłatę ubezpieczenia.
Łukasz
Łukasz
5.0
29.07.2019
Doradzili mi w kwestii ubezpieczenia mieszkania. Cieszę się i mogę teraz spać spokojnie.
Michał
Michał
5.0
21.05.2019
Lubię podróżować, dlatego często wyjeżdżam do odległych miejsc. Zdaję sobie jednak sprawę z niebezpieczeństwa na które narażam siebie i bliskich, dlatego kupuję zawsze ubezpieczenie podróżne w tej multiagencji.
Maciej
Maciej
5.0
18.03.2019
Prowadzę działalność gospodarczą, dlatego muszę się ubezpieczać. W tej agencji ubezpieczyłem samochody, maszyny oraz pozostałe mienie. Wybrałem ich ofertę, ponieważ była najkorzystniejsza.
Irek
Irek
5.0
23.01.2019
Podoba mi się podejście agentów z tej multiagencji. Przedstawiają różne warianty umów, dzięki czemu jest z czego wybierać.
Sebastian
Sebastian
5.0
21.11.2018
Polecam wizytę w tej agencji ubezpieczeniowej. Zawarłem tam bardzo korzystną umowę ubezpieczeniową domu.
Marta
Marta
5.0
07.10.2018
Zawsze przed wyjazdem na wakacje idę do tej agencji i ubezpieczam się. To chwila roboty i niskie koszty, a mam gwarancję spokojnych wakacji.
Robert
Robert
5.0
23.09.2018
Mają chyba wszystkie możliwe ubezpieczenia! Jest w czym wybierać. Ubezpieczam u nich mój dom, samochód i działkę nad jeziorem. Polecam.
Julia
Julia
5.0
27.08.2018
Mój Tata chorował na serce, po czym miał zawał pół roku temu. Bardzo się cieszę, że pani Marta doradziła mi wcześniej ubezpieczenie, dzięki temu nie musieliśmy się o nic martwić. Tata dochodzi do siebie w spokoju.
Marek
Marek
5.0
30.07.2018
Dwa lata temu doradzili mi ubezpieczenie floty, i to był strzał w dziesiątkę. Nie boję się już o żadne stłuczki czy wypadki. W razie potrzeby pomoc nadeszła szybko.
Adam
Adam
5.0
11.06.2018
Moja firma regularnie korzysta z oferowanych przez pana Jacka ubezpieczeń grupowych.
Tomasz
Tomasz
5.0
26.05.2018
Mają świetną stronę internetową! Znalazłem tam wszelkie potrzebne mi informacje, wszystko bardzo czytelne. To się ceni w tych czasach.
Remigiusz
Remigiusz
5.0
13.04.2018
Przyjaciółka poleciła mi tę agencję. Pan Jacek jest bardzo miły i widać, że jest ekspertem w swojej dziedzinie. Bardzo mi pomógł.
Anna
Anna
5.0
23.03.2018
Mają bardzo szeroki wybór ubezpieczeń na dom! I do tego świetnie doradzają. Polecam wszystkim.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
01.02.2018
Miałem ostatnio wypadek podczas gry w piłkę. Niefortunnie złamałem nogę. Dzięki ubezpieczeniu, które dobrała dla mnie pani Marta nie muszę się martwić o żadne dodatkowe koszty. Dostałem nawet kule!
Alicja
Alicja
5.0
23.01.2018
Nasz dom znajduje się obok lasu. Niedawno, przez okropne burze i wiatry, niestety doszło do uszkodzenia dachu. Na szczęście skorzystaliśmy wcześniej z oferty ubezpieczalni. Pomoc nadeszła bardzo szybko i sprawnie, dzięki czemu udało nam się szybko doprowadzić dom do stanu poprzedniego.
Agata
Agata
5.0
03.12.2017
Często z mężem podróżujemy, ostatnio nawet w bardziej niebezpieczne miejsca. Dla nas ubezpieczenie się to podstawa, a firma Pana Jacka proponuje najlepsze warunki. Regularnie korzystamy z jego usług.
Edyta
Edyta
5.0
27.11.2017
Szukałam taniego OC na samochód, z uwagi na to, że ostatnio ceny poszły mocno w górę. Dopiero w tej ubezpieczalni zaproponowali mi takie atrakcyjne warunki! Jestem bardzo wdzięczna, niedługo wybieram się ponownie, tym razem ubezpieczyć dom.