Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8790010421
REGON: 870567044
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Kancelaria adwokacka adwokatów Jacka Brudzyńskiego i Marii Wygralak-Brudzyńskiej znajduje się w Toruniu. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną osobom fizycznym oraz firmom. Podejmujemy się prowadzenia najbardziej skomplikowanych spraw.

Oferta

Nasza kancelaria powstała z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi prawnej klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. W ramach naszej działalności oferujemy m.in. reprezentację w sądzie, wnoszenie apelacji czy sporządzanie opinii prawnych i aktów oskarżenia.

W zakresie prawa cywilnego prowadzimy sprawy rodzinne, w tym m.in. sprawy o rozwód, podział majątku czy sprawy alimentacyjne. Pomagamy także w przypadku spraw spadkowych, postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego, postępowania nakazowego i upominawczego, postępowania uproszczonego oraz spraw związanych z umowami zobowiązaniowym takimi, jak m.in. umowy sprzedaży czy umowy najmu i dzierżawy. Zajmujemy się również prawem karnym oraz prowadzimy sprawy dotyczące nieruchomości.

Nasze zainteresowania kierujemy w stronę prawa administracyjnego, oferując sporządzanie pism procesowych oraz zastępstwo procesowe przed sądami administracyjnymi i organami administracji publicznej.

Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy w sztuce lekarskiej i niewłaściwe wykonanie usługi.

Zapewniamy obsługę prawną przedsiębiorstw w formie doraźnej lub stałej pomocy. Zajmujemy się m.in. tworzeniem i likwidacją spółek, prowadzeniem spraw karnych gospodarczych czy konstruowaniem umów cywilno-prawnych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Jacek Brudzyński Maria Wygralak-Brudzyńska Kancelaria adwokacka

Jacek Brudzyński Maria Wygralak-Brudzyńska Kancelaria adwokacka, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Jacek Brudzyński Maria Wygralak-Brudzyńska Kancelaria adwokacka