Kompleksowa pomoc prawna
Kompleksowa pomoc prawna, Jacek Brudzyński Adam Wygralak Kancelaria Adwokacka, Toruń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8790010421
REGON: 870567044
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Kancelaria adwokacka adwokatów Jacka Brudzyńskiego i Adama Wygralak znajduje się w Toruniu. Zapewniamy pomoc prawną osobom fizycznym oraz firmom. Podejmujemy się prowadzenia najbardziej skomplikowanych spraw.

Oferta

Nasza kancelaria powstała z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi prawnej klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. W ramach działalności prawnej oferujemy m.in. reprezentację w sądzie, wnoszenie apelacji czy sporządzanie opinii prawnych. W zakresie prawa cywilnego prowadzimy sprawy rodzinne, w tym m.in.
  • sprawy rozwodowe,
  • sprawy separacyjne,
  • sprawy o podział majątku,
  • sprawy o ustalenie kontaktów z dzieckiem,
  • sprawy o ustalenie ojcostwa,
  • sprawy o odebranie władzy rodzicielskiej,
  • sprawy alimentacyjne.
Pomagamy także w przypadku spraw spadkowych oraz postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego. Zajmujemy się również postępowaniami nakazowymi, upominawczymi i uproszczonymi.

Zajmujemy się ponadto prawem karnym oraz prowadzimy sprawy dotyczące nieruchomości. Wśród klientów kancelarii są osoby zainteresowane wsparciem w zakresie umów sprzedaży, najmu i dzierżawy i innych umów zobowiązaniowych. Nasze zainteresowania kierujemy również w stronę prawa administracyjnego, oferując sporządzanie pism procesowych oraz zastępstwo procesowe przed sądami administracyjnymi i organami administracji publicznej. Pomagamy też w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy w sztuce lekarskiej i niewłaściwe wykonanie usługi.

Zapewniamy obsługę prawną przedsiębiorstw w formie doraźnej lub stałej pomocy. Zajmujemy się m.in. tworzeniem i likwidacją spółek, prowadzeniem spraw karnych gospodarczych i konstruowaniem umów cywilno-prawnych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Jacek Brudzyński Adam Wygralak Kancelaria Adwokacka

Jacek Brudzyński Adam Wygralak Kancelaria Adwokacka, Toruń

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Jacek Brudzyński Adam Wygralak Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.