przyjazna Radcy prawni, Jabłoński Olgierd Kancelaria Radcy Prawnego Olgierda Jabłońskiego, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9561609766
REGON: 340297070
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Nazywam się Olgierd Jabłoński. Kancelarię radcy prawnego prowadzę od 2007 roku. Oferuję kompleksowe usługi w zakresie obsługi prawnej Klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria znajduje się w Toruniu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym profilem działalności są profesjonalne porady prawne. Specjalizuję się w wielu dziedzinach prawa, szczególnie w prawie spółek i prawie gospodarczym. Zakres moich działań obejmuje między innymi reprezentację klienta przed sądami i instytucjami, sporządzanie umów licencyjnych, pism procesowych oraz wydawanie opinii prawnych.

Jako kancelaria radcy prawnego podejmujemy się też takich zadań jak:
 • windykacja,
 • obsługa wierzytelności,
 • dochodzenie odszkodowań,
 • koordynacja obiegu dokumentów.
W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszam do współpracy.

Kontakt

Kontakt Jabłoński Olgierd Kancelaria Radcy Prawnego Olgierda Jabłońskiego

Jabłoński Olgierd Kancelaria Radcy Prawnego Olgierda Jabłońskiego, Toruń

Aktualności

 • radca prawny

  15.09.2023

  Kancelaria Radców Prawnych Olgierda Jabłońskiego działa na rynku od 2007 roku, a jej siedziba mieści się w Toruniu. Specjalizujemy się w prawie spółek i prawie gospodarczym, ale nasze usługi obejmują również szeroki zakres innych dziedzin prawa. Jeżeli potrzebujecie reprezentacji przed sądami, sporządzenia umów licencyjnych, pisania pism procesowych czy wydawania opinii prawnych - jesteśmy gotowi pomóc.

 • radca prawny

  25.06.2023

  Olgierd Jabłoński jest założycielem Kancelarii Radcy Prawnego, która działa już od 2007 roku. Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nasza specjalizacja to przede wszystkim prawo spółek i prawo gospodarcze, ale posiadamy również doświadczenie w wielu innych dziedzinach prawa. Oferujemy porady prawne, reprezentację klientów przed sądami i instytucjami, sporządzanie umów licencyjnych oraz wydawanie opinii prawnych.

Opinie (0)

Opinie o firmie Jabłoński Olgierd Kancelaria Radcy Prawnego Olgierda Jabłońskiego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.