Wykonujemy prace budowlane tak, że poprawki po nich są zupełnie niepotrzebne
Wykonujemy prace budowlane tak, że poprawki po nich są zupełnie niepotrzebne, J.K. Usługi budowlane Krzysztof Jakubowski, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8981345434
REGON: 930492776
Rok założenia:
1995

O firmie

J.K.-usługi budowlane to firma zarządzana przez Krzysztofa Jakubowskiego. Jesteśmy zlokalizowani we Wrocławiu i działamy już od 1995 roku. Świadczymy najwyższej jakości usługi budowlano-instalacyjne.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Pracownicy firmy J.K.-Usługi Budowlane wykonują specjalistyczne prace monterskie z przeznaczeniem dla Klientów z Wrocławia i miejscowości ościennych. Do szerokiego zakresu naszych obowiązków należą remonty biur i mieszkań wraz z pracami wykończeniowymi budynków biurowych.

Ponadto za pomocą odpowiedniego sprzętu budowlanego wiercimy i wycinamy otwory w betonie o różnej głębokości. Jesteśmy także odpowiedzialni za dokumentację projektową i powykonawczą oraz za instalacje elektryczne do 10kV. Wykonujemy instalacje niskoprądowe, do których zaliczamy np. SAP, instalacje alarmowe, sieci zabezpieczenia przeciwpożarowego, a także sieci komputerowe.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym, sprawdzonym sprzęcie, ponieważ chcemy w pełni wykorzystać nasze kompetencje i zaplecze techniczne, jakim dysponujemy. Kadra fachowców, jaką zatrudniamy, wyróżnia się dużym doświadczeniem zawodowym, zaangażowaniem w każdy realizowany projekt oraz dużą rzetelnością.

Dokładamy wszelkich starań, aby prace odbywały się zgodnie z przedstawionym projektem. Systematycznie wykonujemy czynności, więc na efekty Klienci nie muszą długo czekać. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm i dbanie o każdy detal współpracy z kontrahentami, dlatego przeprowadzamy precyzyjny serwis techniczny instalacji, klimatyzacji oraz centralnego ogrzewania.

Zapewniamy, że każde zlecenie wykonujemy indywidualnie, co pozwala nam w pełni skupić się na wykonywanym zadaniu. W razie Państwa pytań związanych z naszą branżą chętnie udzielimy informacji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny!

Zapraszamy do korzystania z usług J.K.-Usługi Budowlane.

Kontakt

Kontakt J.K. Usługi budowlane Krzysztof Jakubowski

J.K. Usługi budowlane Krzysztof Jakubowski, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie J.K. Usługi budowlane Krzysztof Jakubowski