przyjazna Biura pośrednictwa pracy, J&j Wojciech Płochocki, Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6941016410
REGON: 382828183
Rok założenia:
2019

O firmie

J&J to firma zajmująca się pośrednictwem pracy. Właścicielem działalności jest Wojciech Płochocki. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Chojnowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Na rynku działamy od 2019 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest pomoc w rekrutacji pracowników i znalezieniu pracy. Pomagamy z zdobyciu wszelkich dokumentów. Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o to, by oferty pracy spełniały jego preferencje i predyspozycje. Pracodawcom z kolei ułatwiamy znalezienie pracownika o określonych kwalifikacjach i doświadczeniu.

Wiemy, jak czasochłonnym procesem jest znalezienie wymarzonej pracy, która spełni nasze wymagania i będzie satysfakcjonująca. Znamy również perspektywę pracodawcy, który szuka osób zmotywowanych i kompetentnych, dlatego ułatwiamy te działania poprzez swoje usługi.

Doświadczenie, które zdobywaliśmy latami sprawiło, że znamy wszelkie mechanizmy rządzące rynkiem pracy i wieloma branżami. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która chętnie doradzi i odpowie na wszelkie Państwa pytania. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Jakie są obowiązki biur pośrednictwa pracy?
Jakie są obowiązki biur pośrednictwa pracy?
Biura pośrednictwa pracy zajmują się przede wszystkim pozyskiwaniem kandydatów do pracy dla innych firm. Dowiedz się, czym są i jakie jeszcze są ich obowiązki.

Wideo

Kontakt

Kontakt J&j Wojciech Płochocki

J&j Wojciech Płochocki, Biała

Opinie (2)

Opinie o firmie J&j Wojciech Płochocki

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Maja
Maja
4.0
23.05.2020
Doświadczenie firmy J&J bezpośrednio przełożyło się na rzeczową, bezstresową rozmowę, która posłużyła jako podstawa do kolejnych etapów rekrutacji, a w rezultacie do zatrudnienia. Szczerze polecam.
Daniel
Daniel
5.0
19.03.2020
Z pełnym przekonaniem mogę potwierdzić kompetencje firmy J&J w zakresie rekrutacji pracowników. Firma na każdym etapie współpracy okazała się być doskonale przygotowana. Polecam.