Profesjonalne usługi dekarskie
Profesjonalne usługi dekarskie, Izo Dach Mateusz Kotlarz, Nowe Przybojewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5661896094
REGON: 380740780
Rok założenia:
2018

O firmie

Nazywam się Mateusz Kotlarz i prowadzę swoją firmę Izo Dach. Moja działalność jest zlokalizowana w Nowym Przybojewie, w powiecie płońskim, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmuję się wykonywaniem sztukaterii dachów oraz innymi pracami dekarskimi i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Staram się budować renomę mojej firmy Izo Dach poprzez zapewnienie Klientom usług na najwyższym poziomie. Moją specjalnością jest montaż sztukaterii dachów. Realizuję także inne elementy dekoracyjne takie, jak:
  • putta,
  • ornamenty,
  • gzymsy wewnątrz pomieszczeń,
  • sztukateria elewacyjna.
Moje dekoracje wykonane są z gipsu bądź żywicy poliestrowej, często odlewane i montowane do podłoża, jak ściany, czy sufity. Montaż elementów dekoracyjnych dachu przeprowadzam solidnie i zawsze dbam o szczegóły wykonania.

Dodatkowo oferuję kompleksowe usługi dekarskie, a także ciesielskie i murarskie. Wykonuję remonty dachów, zajmuję się ich konserwacją. Montuję okna dachowe, proponuję też profesjonalnie wykonane docieplenia. Moja oferta to również montaż systemów rynnowych oraz usługi remontowe, w tym remonty domów i mieszkań.

Rzetelność, zaangażowanie i terminowość to moje priorytety. Działam na terenie województwa mazowieckiego. Zapewniam konkurencyjne ceny, Zawsze chętnie odpowiem Państwu na dalsze pytania dlatego zachęcam do kontaktu.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.

Artykuły

Sztukateria elewacyjna, czyli o tym jak skutecznie upiększyć dom
Sztukateria elewacyjna, czyli o tym jak skutecznie upiększyć dom
Montaż gzymsów, listew, zworników, podokienników i innych elementów dekoracyjnych elewacji wymaga wiedzy i doświadczenia. Dowiedz się, o czym trzeba pamiętać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Izo Dach Mateusz Kotlarz

Izo Dach Mateusz Kotlarz, Nowe Przybojewo

Opinie (10)

Opinie o firmie Izo Dach Mateusz Kotlarz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Edyta
Edyta
5.0
12.05.2020
Widać staranie i duże doświadczenie. Nie ma tu miejsca na jakąś fuszerkę. Polecam.
Jasiek
Jasiek
5.0
28.03.2020
Naprawdę podobają mi się sztukaterie dachowe. Zgrabne połączenie praktyczności i elegancji. Warto skorzystać.
Klara
Klara
5.0
05.01.2020
Super pod każdym względem. Po remoncie łazienka aż lśni. Widać, że człowiek z wielkim doświadczeniem w tego typu pracach.
Sylwia
Sylwia
5.0
09.11.2019
Pan Mateusz to prawdziwy spec od dachów. Nie spodziewałam się, że wszystko zostanie zrobione tak szybko, ale po prostu bardzo przykłada się do pracy. Warto skorzystać!
Kaśka
Kaśka
5.0
01.09.2019
Na czas i profesjonalnie wykonany remont. Nic dodać, nic ująć.
Dagmara
Dagmara
5.0
26.07.2019
Pan Mateusz doskonale sobie poradził z pracami dekarskimi. Naprawił i ocieplił dach, wszystko rzetelnie wykonał. Polecam.
Karina
Karina
5.0
30.05.2019
Spoko wykonanie, jeśli chodzi o remont. Wyszło bardzo profesjonalnie.
Wojtek
Wojtek
5.0
26.03.2019
Warto skorzystać, jeśli chodzi o prace dekarskie. Porządnie zrobiony remont dachu i mogę powiedzieć, że usługa fachowo i terminowo wykonana.
Leszek
Leszek
5.0
18.01.2019
Dobrze zrobione docieplenie dachu, polecam.
Alek
Alek
5.0
23.11.2018
Sztukaterie wykonane rzetelnie. Wyróżniają się także ładnym wyglądem, ale przede wszystkim są solidne. Bardzo profesjonalne wykonanie.