Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6340137913
REGON: 270208292
Rok założenia:
1982

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Izba Dziecka. Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji" z lokalizacją w miejscowości Katowice ma za zadanie wychowanie i sprawowanie opieki nad dziećmi całkowicie lub czasowo pozbawionymi opieki rodziców. W domach dziecka lub ośrodkach opiekuńczych, przebywają przede wszystkim dzieci po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również w wyniku prośby rodziców, którzy w chwilowej trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Izba Dziecka. Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji" ma siedzibę w miejscowości Katowice w województwie śląskim. Siedzibę można odwiedzić pod adresem: Tysiąclecia 88d. W celu wysłania korespondencji należy posłużyć się kodem pocztowym: 40-875 Katowice. "Izba Dziecka. Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji" w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) znajduje się pod właściwym Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6340137913. Nasz numer REGON, to: 270208292.

Numer telefonu pod który należy dzwonić w celu kontaktu, to: 32 254 73 95. Dedykowany Państwu adres e-mail umożliwia kontakt drogą elektroniczną: prewencja@katowice.slaska.policja.gov.pl.

Kontakt

Kontakt Izba Dziecka. Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji

Izba Dziecka. Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji, Katowice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Izba Dziecka. Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.