Tłumaczenie norweskich dokumentów
Tłumaczenie norweskich dokumentów, Iwaszkiewicz Justyna. Tłumacz przysiegły języka norweskiego, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781070819
REGON: 630810731
Rok założenia:
1991

O firmie

Nazywam się Justyna Iwaszkiewicz. Jestem tłumaczem przysięgłym języka norweskiego. Swoje usługi translatorskie świadczę od 1992 roku. Moje biuro znajduje się w Poznaniu. Tłumaczę teksty dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Oferta

Migracje spowodowały, że często mamy okazję spotykać dokumenty sporządzone w innym języku. Dokładne zrozumienie ich jest priorytetem dla handlarzy samochodów, majsterkowiczów, czy polityków. Jako tłumacz przysięgły języka norweskiego posiadam zdolności, dzięki którym komunikatywnie przekazuję przetłumaczoną wersję.

Tłumaczę zarówno teksty ogólne, jak i teksty specjalistyczne. Nie sprawia mi problemu przetłumaczenie tekstu na język branżowy. Podejmę się tłumaczenia symultanicznego, co oznacza, że mogę towarzyszyć Państwu podczas spotkań biznesowych. Na bieżąco tłumaczę mowę z języka polskiego na norweski i z norweskiego na polski.

Przetłumaczę dla Państwa między innymi:
  • dokumenty samochodowe,
  • pisma techniczne,
  • instrukcje obsługi,
  • katalogi,
  • strony internetowe.
Zachęcam do skontaktowania się ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Państwa pytania. Zapraszam również do odwiedzenia mojego biura tłumaczeń w Poznaniu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Iwaszkiewicz Justyna. Tłumacz przysiegły języka norweskiego

Iwaszkiewicz Justyna. Tłumacz przysiegły języka norweskiego, Poznań

Opinie (1)

Opinie o firmie Iwaszkiewicz Justyna. Tłumacz przysiegły języka norweskiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elżbieta S.
Elżbieta S.
5.0
28.07.2018
Rewelacyjny kontakt i wspaniała, profesjonalna obsługa! Korzystam z usług Pani Justyny od kilku lat i zawsze jest rzetelna i ma niewygorowane ceny. Polecam na 1000%!