Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8881411462
REGON: 910908011
Dodatkowe kontakty:

501 335 598

24 268 66 94

Rok założenia:
1999

O firmie

Stacje obsługi samochodów, Iveco Serwis Selekt. Autoryzowany serwis Iveco. Radosław Gawroński, Płock Siedziba firmy Selekt, zarządzanej przez Radosława Gawrońskiego, zlokalizowana jest w Płocku, na terenie województwa mazowieckiego. Od 1999 roku firma działa jako autoryzowany serwis samochodów Iveco. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Prowadzimy działalność usługowo-handlową. Świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z samochodami dostawczymi i windami samozaładowczymi.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z firmą Selekt w Płocku?
Z firmą Selekt warto nawiązać współpracę między innymi z uwagi na dostęp do oryginalnych części zamiennych, a także fachową obsługę serwisową samochodów marki Iveco. Dysponujemy bogatym asortymentem części, które przeszły wszystkie rygorystyczne testy jakościowe i posiadają odpowiednie atesty. Zapewniamy, ze jeśli w naszym magazynie zabraknie jakiegoś produktu, jesteśmy w stanie go błyskawicznie zamówić. Specjalizujemy się również w diagnostyce i naprawie samochodów, zarówno dostawczych, jak i ciężarowych. Ponadto współpracujemy ze spółką Uni-Truck. Jest to największa sieć dealerska Iveco w Polsce.

Co jeszcze znajdziemy w ofercie przedsiębiorstwa Selekt?
W ofercie przedsiębiorstwa Selekt znajdą Państwo także serwis wind samozaładowczych, przeglądy konserwatorskie platform UDT i regulację geometrii zawieszenia. Dysponujemy nowoczesnymi i specjalistycznymi urządzeniami diagnostycznymi, jak np. Easy Tester Iveco. Świadczymy usługi związane z naprawami gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi. Ponadto oferujemy przeglądy eksploatacyjne, a także obowiązkowe przeglądy konserwacyjne UDT.

Co to jest ANS 24?
ANS 24 to inaczej Iveco Assistance Non Stop. W ramach ANS 24 udzielamy całodobowej pomocy drogowej. Usterka auta może wiązać się z dużym stresem, dlatego w razie jakiejkolwiek awarii pojazdu zachęcamy do skorzystania z ANS 24. Firmę Selekt tworzy zespół doświadczonych mechaników, którzy sprawnie naprawią każdą usterkę.

Zapewniamy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Selekt.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych Iveco. Ponadto zapewniamy obsługę serwisową wind samozaładowczych takich producentów, jak:
  • Dhollandia
  • Bär Cargolift

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Blacharstwo samochodowe
Lakiernictwo samochodowe
Elektryka i elektronika samochodowa
Marki samochodów
Iveco
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody ciężarowe
Samochody dostawcze
Informacje dodatkowe
Pomoc drogowa

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Iveco Serwis Selekt. Autoryzowany serwis Iveco. Radosław Gawroński

Iveco Serwis Selekt. Autoryzowany serwis Iveco. Radosław Gawroński, Płock

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Iveco Serwis Selekt. Autoryzowany serwis Iveco. Radosław Gawroński

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Czuje się oszukany
Czuje się oszukany
1.0
03.08.2018
Wyjątkowo nieprofesjonalny warsztat. Właściciel bardzo arogancki , nie potrafi nawet naprawić zerwanego gwintu. Samochód rozmontował nie potrafił naprawić pieniądze skasował i to bardzo duże. Uwaga gdy wycenia to podaje ceny ale netto nie informując że przy płaceniu jest 23 procent drożej. Na dodatek oddaje rozebrany samochód i zostawia klienta samego sobie. "Wyrzuca klienta na plac , zbieraj sobie to co rozebrane i znikaj kliencie" oczywiście po opłaceniu dużej należności za nienaprawione auto (bo nie potrafi) Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.02.2015
Profesjonalny, godny polecenia warsztat.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.10.2014
Serwisuję się już od dłuższego czasu moje auto i zawsze mogę liczyć na miłą obsługę, kameralny klimat i profesjonalne porady. Generalnie wszystko na czas. Polecam ;) Janusz z Karkowa
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.09.2014
polecam, profesjonalne podejście i ogromna wiedza. Pozdrawiam Z.