Sporządzanie pism, udzielanie porad i reprezentowanie klientów przed sądami
Sporządzanie pism, udzielanie porad i reprezentowanie klientów przed sądami, IURIDICUS Aleksandra Bogus i Anna Bogus Spółka Partnerska Radców Prawnych, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9542549218
REGON: 24033794300000
KRS: 0000254566
Dodatkowe kontakty:

32 202 65 07

Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Spółka Partnerska Radców Prawnych Iuridicus ma swoją siedzibę w Katowicach. Tworzą ją od 2006 roku Aleksandra Bogus i Anna Bogus. Radczynie ukończyły wyższe studia prawnicze i specjalizują się między innymi w sprawach cywilnych.

Oferta

Iuridicus to kancelaria otwarta na współpracę z klientami indywidualnymi oraz podmiotami gospodarczymi, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Ułatwia to fakt posługiwania się przez radczynie językami obcymi, takimi jak rosyjski i angielski. Klienci mogą liczyć na zachowanie pełnej poufności, stosowanie się do zasad etyki zawodowej i dążenie do korzystnego rozstrzygnięcia. Radczynie nie tylko reprezentują klientów w sądzie, ale również sporządzają pisma procesowe i dokumenty związane z obrotem nieruchomościami oraz udzielają porad prawnych. Podstawą działalności kancelarii są sprawy związane z prawem cywilnym, np. ochroną praw konsumentów. Ponadto prowadzone są sprawy handlowe dotyczące spółek, w tym ich zakładania, przekształcania, likwidacji i bieżącej obsługi. Inne zadania, którymi zajmują się radczynie to regulacja stanu prawnego nieruchomości, prywatyzowanie i restrukturyzacja, a także obsługa prawna inwestycji i zamówień publicznych. Właścicielki kancelarii przyjmują również zlecenia dotyczące takich gałęzi prawa jak:
  • prawo gospodarcze
  • prawo administracyjne
  • prawo podatkowe
  • prawo karne
  • prawo pracy
  • prawo spadkowe
  • prawo rodzinne
Sprawy rodzinne zawsze stanowią duży problem i wiążą się z wielkimi emocjami, dlatego ważne jest opanowanie i doświadczenie osoby reprezentującej klienta. Oferta kancelarii w tym zakresie dotyczy rozwodów, separacji, władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem, a także alimentów i wydania dziecka w trybie Konwencji Haskiej. Oczywiście walka w sądzie jest ostatecznością, dlatego kancelaria proponuje mediacje nie tylko w sprawach rodzinnych, ale również konsumenckich i gospodarczych.

Ważnym punktem działalności kancelarii są także sprawy o odszkodowania za skutki wypadków komunikacyjnych i błędów medycznych oraz odwołania od niekorzystnych decyzji emerytalno-rentowych i decyzji pracodawców.

Dodatkowo kancelaria zatrudnia rzeczoznawcę majątkowego, który precyzyjnie określa wartość nieruchomości. Klienci mogą ponadto liczyć na windykację należności i zorganizowanie wykładów lub szkoleń z prawa gospodarczego, bankowego i handlowego.

Więcej informacji dotyczących działalności kancelarii Iuridicus znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt IURIDICUS Aleksandra Bogus i Anna Bogus Spółka Partnerska Radców Prawnych

IURIDICUS Aleksandra Bogus i Anna Bogus Spółka Partnerska Radców Prawnych, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie IURIDICUS Aleksandra Bogus i Anna Bogus Spółka Partnerska Radców Prawnych