Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7773202413
REGON: 30170742000000
KRS: 0000381416
Dodatkowe kontakty:

601 779 739

Branża:

O firmie

It-Energy to firma założona z inicjatywy specjalistów z branży informatycznej i elektroenergetycznej. Siedziba naszej firmy mieści się w Tulcach, na terenie województwa wielkopolskiego. Mamy bogate doświadczenie, bowiem na rynku działamy nieprzerwanie od 2011 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest outsourcing usług informatycznych dla klienta biznesowego. Zajmujemy się kompleksową obsługą IT dla przedsiębiorstw, dzięki czemu firma nie musi organizować odrębnego działu, i może w pełni skupić się na podstawowych kwestiach swojej działalności.

Poza usługami czysto administratorskimi realizujemy także projekty z obszaru wirtualizacji, pamięci masowych, serwerów aplikacji, pocztowych, bezpieczeństwa itp. Ponadto zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla firm. Naszym sztandarowym programem jest System Obiegu Dokumentów. Inne programy, które stworzyliśmy to oprogramowanie dla biur nieruchomości czy dla hurtowni internetowych. Tworzymy również różnorodne serwisy www.

Drugim profilem naszej działalności są usługi elektroenergetyczne. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie, które polega na optymalizacji kosztów. Przeprowadzamy pomiary jakości energii, pomagamy w wyborze najlepszego sprzedawcy energii. Zajmujemy się także projektowaniem i wykonawstwem sieci SN i NN. Dodatkowo tworzymy od podstaw układy pomiaru energii.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wideo

Kontakt

Kontakt It-Energy Sp. z o.o.

It-Energy Sp. z o.o., Tulce

Opinie (4)

Opinie o firmie It-Energy Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Alfred
Alfred
5.0
29.05.2019
Sprawnie rozwiązują problemy związane z elektroenergetyką. Są niezawodni.
Emil
Emil
5.0
30.03.2019
Rzetelnie opracowują projekty elektroenergetyczne. Dokumentacja przygotowana zgodnie ze wszystkimi standardami.
Dominika
Dominika
5.0
08.01.2019
Dzięki ich pomocy udało mi się zoptymalizować koszty energii. Tworzą naprawdę skuteczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.
Mariusz
Mariusz
5.0
01.11.2018
Sprawdzeni fachowcy od elektroenergetyki. Kompleksowo zrealizowali przyłączenie do sieci. Dopilnowali, by wszystko było zrobione tak jak należy.