Spektrometry podczerwieni i detektory promieniowania
Spektrometry podczerwieni i detektory promieniowania, Irtech Sp. z o.o., Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6793119235
Rok założenia:
2015

O firmie

Firma Irtech funkcjonuje na rynku od ponad piętnastu lat. Zajmujemy się dystrybucją specjalistycznej aparatury pomiarowej. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Krakowie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą również za pośrednictwem strony internetowej.

Oferta

Firma Irtech to doświadczony dystrybutor urządzeń pomiarowych. Działamy nieprzerwanie od 2003 roku. Nasza oferta obejmuje nowoczesny i specjalistyczny sprzęt z powodzeniem wykorzystywany w wielu dziedzinach m. in. nanotechnologii, spektroskopii czy radiacji. Oprócz aparatury pomiarowej oferujemy również maszyny do badania materiałów. Zapewniamy fachowe doradztwo, niskie ceny oraz najwyższą jakość. Nasza oferta to:
  • analizatory substancji chemicznych,
  • generatory gazów,
  • detektory i spektrometry promieniowania alfa, beta i gamma,
  • generatory promieniowania X,
  • systemy analityczne XRF, XRD, SAXS, WAXS,
  • przenośne spektrometry Ramana,
  • FT-IR, GC/MS, NIR,
  • analizatory metali wykorzystujące technikę LIBS i XRF,
  • oprogramowanie do zarządzania substancjami chemicznymi.
Nasza oferta to najnowocześniejszy sprzęt od wielu renomowanych firm. Spośród analizatorów substancji chemicznych polecamy podręczne analizatory firmy Thermo Scientific, które umożliwiają szybką weryfikację tożsamości surowców i substancji wyjściowych przy produkcji farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej, a także przenośne systemy GC/MS do identyfikacji różnego rodzaju substancji chemicznych bezpośrednio w terenie. Oferta obejmuje też przenośne analizatory tworzyw sztucznych i metali korzystające z różnych technik pomiarowych.

Nasza dystrybucja na terenie Polski to również profesjonalne spektrometry gamma firmy FLIR, detektory HPGe, scyntylacyjne, jak również półprzewodnikowe firmy Ortec, czy specjalizowane układy analityczne wykorzystujące spektroskopię XRF oraz wiele innych urządzeń do generowania, detekcji i analizy promieniowania alfa, beta, gamma oraz X.

Zajmujemy się także organizacją prezentacji u użytkowników, a ewentualnym nabywcom umożliwiamy wypożyczenie sprzętu do testów. Gwarantujemy szkolenie oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Nasze produkty to wysokiej klasy urządzenia o wyjątkowej dokładności pomiarowej. Z powodzeniem radzą sobie przy różnorodnych specjalistycznych testach, czy pomiarach zapewniając niezbędną jakość, sprawność i szybkość prowadzonych działań.

Zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Marki i specjalizacje

W sprzedaży posiadamy sprzęt takich firm, jak:

Amptek Inc.
ARCoptix
BRIGHTSPEC
DURRIDGE Company, Inc.
ENVINET a.s.
Excillum
Flir
Hidex
LabLogic
MOXTEK
NanoMagnetics Instruments
One Resonance Sensors
Ortec
Polimaster
Protean Instruments
SARAD GmbH
Sciencetech Inc.
SigRay
Spectral Products
Thermo Scientific
TSI
Xenocs

Artykuły

Czym jest radiacja i gdzie znajduje zastosowanie?
Czym jest radiacja i gdzie znajduje zastosowanie?
Radiacja znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz chemicznym. Urządzenia wykorzystują siłę promieniowania jonizującego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Irtech Sp. z o.o.

Irtech Sp. z o.o., Kraków

Opinie (11)

Opinie o firmie Irtech Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Grzesiek
Grzesiek
5.0
03.11.2020
Zakupione analizatory wielokanałowe i przedwzmacniacze to bardzo dobrej jakości sprzęt. Mi pasuje w stu procentach.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
06.09.2020
Firma ma naprawdę duży wybór urządzeń pomiarowych. Kupowaliśmy tam już spektrometry i mikroskopy, a ostatnio detektory. Planujemy podjąć współpracę na dłużej.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
09.07.2020
W naszym laboratorium świetnie sprawdza się zakupiony u nich czytnik mikropłytek. Nowoczesne i wyjątkowo dobrze zaprojektowane i wykonane urządzenie.
Kazik
Kazik
4.0
04.05.2020
Spektrometry promieniowania alfa mają wszystko czego oczekiwałem. Przede wszystkim cechuje je wyjątkowa precyzja. Po prostu urządzenia z najwyższej półki.
Czarek
Czarek
4.0
29.03.2020
Współpracę z Irtech uważam za wyjątkowo udaną. Doskonały sprzęt, doskonała obsługa klienta. Polecam.
Gosia
Gosia
5.0
24.01.2020
Bardzo dbają o relacje z klientami. Rzeczowi w doradztwie, możliwe są wcześniejsze testy urządzenia. Firma na poziomie.
Łukasz
Łukasz
5.0
29.11.2019
Detektory radonu zakupione w firmie IrTech to najwyższa jakość wykonania. Bardzo precyzyjne, system do monitorowania radonu to sprzęt, który niezwykle się przydaje w naszych zastosowaniach. Polecam.
Aneta
Aneta
5.0
18.09.2019
Doskonale sobie radzą w branży technologii pomiarowej. Już wielokrotnie moja firma kupowała od nich sprzęt i jeszcze się na nich nie zawiodłam. Warto podjąć współpracę.
Dorota
Dorota
5.0
15.07.2019
Zdecydowanie na duży plus, firma sprzedaje nowoczesny sprzęt, duży wybór od renomowanych producentów. Zakupiliśmy ostatnio dwa spektrometry Ramana, bardzo dobrze się sprawdzają.
Elżbieta
Elżbieta
5.0
12.05.2019
Sprzęt pierwsza klasa, niezastąpiony przy analizie chemicznej tworzyw sztucznych. W pełni profesjonalna oferta.
Kajetan
Kajetan
5.0
02.03.2019
Bardzo dobre spektrometry, które mogliśmy wcześniej przetestować. Firma odznacza się ogromną rzetelnością i warto z nimi podejmować współpracę biznesową. Polecam.