Kompleksowe usługi księgowe
Kompleksowe usługi księgowe, Irk Biuro Księgowe, Wołomin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211972240
REGON: 140307738
Rok założenia:
2015

O firmie

Biuro księgowe IRK znajduje się w Wołominie, w województwie mazowieckim. Firma, której właścicielką jest Iwona Rowieska-Kłodkowska powstała w 2015 roku. Oferuje kompleksową obsługę rachunkową dla podmiotów gospodarczych różnej wielkości. W zależności od oczekiwań klientów działa w swojej siedzibie, zdalnie lub w biurze klienta.

Oferta

Działalność gospodarcza to liczne obowiązki, w tym konieczność prowadzenia rachunkowości. W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez właścicieli firm powstało biuro księgowe IRK, zapewniające pomoc rachunkową na najwyższym poziomie. Biuro gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Księgowi zajmują się między innymi prowadzeniem ksiąg rachunkowych lub podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. W przypadku ksiąg rachunkowych zakres usług dotyczy opracowywania i modyfikacji planów zakładowych kont, ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych, sporządzanie deklaracji podatkowych dla urzędów skarbowych i sporządzanie sprawozdań finansowych dla GUS oraz NBP. Ponadto księgowi ewidencjonują środki trwałe i wartości niematerialne, przygotowują zeznania roczne, a także rozliczają WNT i WDT. Usługi rachunkowe obejmują również monitorowanie należności i zobowiązań i sporządzanie bilansów oraz rachunków zysków i strat.

IRK zajmuje się także ryczałtem ewidencjonowanym, w tym comiesięcznym naliczaniem podatku i ewidencjami na potrzeby podatku VAT oraz plików jpk. Inne usługi realizowane przez księgowych biura to:
  • kadry i płace
  • sporządzanie biznesplanów
  • sporządzanie wniosków do dotacji
  • wyprowadzanie zaległości
  • sporządzanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska
W przypadku kadr i płac usługi dotyczą między innymi sporządzania umów o pracę, zgłaszania i wyrejestrowywania w ZUS, przygotowywania zaświadczeń o wynagrodzeniu i prowadzenia akt osobowych.

Więcej informacji dotyczących biura księgowego IRK znajdą Państwo na stronie internetowej. O zakresie usług można się także dowiedzieć pisząc maila lub dzwoniąc pod podany numer telefonu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Irk Biuro Księgowe

Irk Biuro Księgowe, Wołomin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Irk Biuro Księgowe