Najkorzystniejsze warianty ubezpieczeń
Najkorzystniejsze warianty ubezpieczeń, Ireneusz Kata Pośrednictwo Ubezpieczeniowe, Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5861046532
REGON: 192042860
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Nasza firma działa na rynku ubezpieczeniowym od 2001 roku. Zapewniamy profesjonalne pośrednictwo ubezpieczeniowe. Właścicielem firmy jest Ireneusz Kata. Siedziba firmy znajduje w Rumii, na terenie powiatu wejherowskiego, w województwie pomorskim.

Oferta

Każdy z Klientów korzystający z usług naszego pośrednictwa ubezpieczeniowego otrzymuje w pełni profesjonalną obsługę. Głównym profilem naszej działalności jest prezentowanie najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych i dopasowanie ich indywidualnie do Klienta. W naszej ofercie znajdą państwo polisy wielu renomowanych i cenionych towarzystw ubezpieczeniowych.
Proponujemy m.in.:
  • ubezpieczenia komunikacyjne
  • ubezpieczenia majątkowe
  • ubezpieczenia podróży, kosztów leczenia zdrowotnego
  • ubezpieczenia grupowe dla pracowników
  • ubezpieczenia emerytalne
Nawiązując z nami współpracę, zabezpieczą Państwo swój dom lub mieszkanie, a także ochronią majątek firmy. Co więcej, dzięki naszej propozycji można zabezpieczyć się także podczas podróży służbowych.
Ponadto wykupiona u nas polisa zapewni Państwu komfort podczas spędzania urlopu za granicą. W przypadku nieprzewidzianych sytuacji czy problemów zdrowotnych pozwoli to uniknąć wygórowanych kosztów leczenia. W naszej ofercie znajdują się także ubezpieczenia na życie, samochodowe, OC i AC. Zapewniamy pomoc i porady naszych pracowników. Dla każdego z klientów zarezerwujemy nieograniczony czas, poświęcony na rozmowę na temat optymalnego ubezpieczenia. Dostosujemy ofertę do Państwa możliwości finansowych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura oraz naszej strony internetowej

Marki i specjalizacje

Posiadamy oferty ubezpieczycieli: Allianz, Aviva, Gothaer, Ergo Hestia, Warta HDI, Generali, Proama, PZU, Compensa, Interrisk, AXA, TUW TUW, Uniqa, Macif Życie, Generali Życie, Balcia, MTU, Youcandrive, Link4.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ireneusz Kata Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Ireneusz Kata Pośrednictwo Ubezpieczeniowe, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Ireneusz Kata Pośrednictwo Ubezpieczeniowe