Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9271952326
REGON: 36740716000000
KRS: 0000679999
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Multiagencja prowadzona przez Irenę i Henryka Woźniaków działa na terenie Świebodzina, w województwie lubuskim. Ubezpieczeniami zajmujemy się już bardzo długo, działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Klientom oferujemy różne rodzaje ubezpieczeń.

Oferta

W Multiagencji zajmujemy się ubezpieczeniami od lat, dlatego nasze doświadczenie i wiedza są gwarantem naszych wysokich kompetencji. Mogą Państwo liczyć u nas na profesjonalne doradztwo i fachową analizę.

Naszym Klientom proponujemy takie ubezpieczenia jak:
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia osobowe NNW i koszty leczenia,
  • ubezpieczenia mienia Klientów indywidualnych,
  • ubezpieczenia na życie
  • ubezpieczenia mienia firm od zdarzeń losowych,
  • ubezpieczenia rolne.
Klienci wykupią u nas OC, Autocasco, Assistance i NNW, a także zabezpieczą firmę od zdarzeń losowych, na przykład od ognia i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem, a także w zakresie all risk. Ponadto proponujemy ubezpieczenia mienia firm, w tym sprzętu elektronicznego, od dewastacji, robót budowlanych i montażowych, szyb, rozmrażania czy zwiększonych kosztów działalności.

Na bieżąco śledzimy nieustannie zmieniający się rynek ubezpieczeń oraz związanych z tym przepisów prawnych więc nasza oferta jest zawsze wyjątkowo aktualna. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, dbając o to, aby dobrać jak najodpowiedniejsze ubezpieczenie do jego potrzeb. Wielu zadowolonych klientów na przestrzeni lat, to dowód, że w kwestii ubezpieczeń jesteśmy profesjonalistami w każdym calu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Irena Woźniak Henryk Woźniak Ubezpieczenia sp.j.

Irena Woźniak Henryk Woźniak Ubezpieczenia sp.j., Świebodzin

Opinie (0)

Opinie o firmie Irena Woźniak Henryk Woźniak Ubezpieczenia sp.j.