Dodatkowe dane

Rok założenia:
1992

Polecane oferty

Nasz ośrodek wczasowy Katani oferuje Państwu różnorodną ofertę noclegową nad polskim morzem. Państw...
Dworek Jamneński położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu szerokiej plaży. To idealne miejsce...
Ogromnym atutem ośrodka Mewa jest jego lokalizacja, gdyż znajduje się bardzo blisko plaży. Oferujem...
Oleńka jest to nowoczesny ośrodek wczasowy w Sarbinowie. Posiadamy drewniane, sześcioosobowe domki ...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Darłowo w województwie zachodniopomorskim. Działa na rynku od 1992 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Admiralska 11. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 76-153 Darłowo. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.4326137843137N, 16.3757978627451E. Przedsiębiorstwo "Irena. Pensjonat. Załuszny I." działa od lat w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Irena. Pensjonat. Załuszny I." zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Darłowo jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 94 314 31 81.

Kontakt

Kontakt Irena. Pensjonat. Załuszny I.

Irena. Pensjonat. Załuszny I., Darłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Irena. Pensjonat. Załuszny I.