Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8951845474
REGON: 020039498
KRS: 0000231977
Rok założenia:
2005

Polecane oferty

Wrocław, Krzemieniecka 46D
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zaufało nam wielu klientów. Specjalizuje...
Wrocław, Michalczyka 5
Prowadzimy zakład zajmujący się konstrukcjami aluminiowymi. Cechujemy się wysokim profesjonalizmem,...
Główną specjalnością firmy Alumark Plus we Wrocławiu jest produkcja konstrukcji i zabudów z wykorzy...
Długołęka, Wrocławska 33d
Specjalizujemy się w dostarczaniu elementów aluminiowych do pojazdów ciężarowych. Dzięki naszym pro...

O firmie

Siedziba naszej firmy Inve Corporation znajduje się we Wrocławiu. Od lat prowadzimy działalność w branży budowlanej. Specjalizujemy się w budowie rozmaitych konstrukcji i obiektów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, szybkie realizowanie zamówień i konkurencyjne ceny.

Oferta

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, nowoczesnym technologiom i specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Przede wszystkim zajmujemy się budową rozmaitych konstrukcji i budynków. Budujemy domy, obiekty przemysłowe i biura, od fundamentów aż po dach. Obiekty oddajemy w stanie surowym lub kompletnie wykończone. Podczas prac budowlanych korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów nadających konstrukcjom wytrzymałość oraz zmniejszających koszt przyszłego użytkowania. Poza budową nowych konstrukcji podejmujemy się także remontowania i adaptowania obiektów.

Poza budynkami wykonujemy konstrukcje ze stali i aluminium. Każdą z nich profesjonalnie projektujemy, wykonujemy i na końcu montujemy. Tworzymy szkielety stalowe budynków i produkujemy rozmaite wyroby metalowe. Zajmujemy się wytwarzaniem barier, barierek, balustrad, schodów, masztów, wież i konstrukcji reklamowych.

Osobną kategorię stanowią systemy stolarki aluminiowej. Doskonale sprawdzają się w budynkach biurowych oraz domach. Zastosowanie przemyślanej konstrukcji pozwala na dobranie indywidualnych rozwiązań, w tym okien stałych, rozwiernych i uchylnych. Zajmujemy się także budową ogrodów zimowych, fasad szklanych i drzwi przesuwanych. Dodatkowo dostarczamy akcesoria do barierek i systemy osłonowe do okien. Dysponujemy roletami i żaluzjami aluminiowymi.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu i skorzystania z naszych usług! Więcej informacji związanych z ofertą firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Inve Corporation Sp. z o.o. Producent konstrukcji aluminiowych

Inve Corporation Sp. z o.o. Producent konstrukcji aluminiowych, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Inve Corporation Sp. z o.o. Producent konstrukcji aluminiowych