Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 14:00
Wt.
06:00 - 14:00
Śr.
06:00 - 14:00
Cz.
06:00 - 14:00
Pt.
06:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6491053137
REGON: 276289624
Rok założenia:
1999

O firmie

Interram to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji metalowych artykułów mechanicznych dla różnorodnych gałęzi przemysłu.
Nasza siedziba znajduje się w Ogrodzieńcu, w powiecie zawierciańskim, w województwie śląskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1999 roku.

Oferta

Specjalnością naszej firmy Interram z Ogrodzieńca jest produkcja obudowy górniczej – kotew strunowych do kopalń węgla kamiennego i rud metali kolorowych. Nieustannie dbamy o udoskonalanie swojej oferty, ponieważ zależy nam na satysfakcji klientów. W ofercie znajdą Państwo również wyroby metalowe oraz części dla firm z branży budowlanej, hutniczej i motoryzacyjnej. Prace wykonujemy na specjalistycznych maszynach, przeznaczonych do obróbki skrawaniem. Należy do nich zaliczyć: obrabiarki CNC, automaty CNC,tokarki, walcarki do gwintów, wiertarki, frezarki. Dysponujemy także maszynami do obróbki plastycznej, czyli prasami hydraulicznymi i mimośrodowymi.

W naszej firmie pracują doświadczeni pracownicy, którzy mają do dyspozycji dobrze wyposażony park maszynowy, co pozwala nam na oferowanie klientom wyrobów wysokiej jakości.
    Zajmujemy się produkcją:
  • grzejników Faviera
  • kotew strunowych
  • prętów gwintowanych
  • śrub hakowych
  • śrub rzymskich
  • strzemion TH-21
  • kotew wklejanych
Wykonujemy również usługi na podstawie dokumentacji klienta.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Interram Romuald Kubiczek

Interram Romuald Kubiczek, Ogrodzieniec

Opinie (0)

Opinie o firmie Interram Romuald Kubiczek