Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drzwi
Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drzwi, Interprodukt. Jan Biłko, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9451318855
REGON: 356514447
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Interprodukt znajduje się w Krakowie. Na rynku jesteśmy obecni od 2002 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju drzwi. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Jan Biłko.

Oferta

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę obejmującą produkty charakteryzujące się wysoką jakością zarówno materiałów, jak i wykonania. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów, począwszy od zaprojektowania, produkcji aż do montażu.

W zakresie drzwi jesteśmy profesjonalistami w produkcji drzwi przeciwpożarowych. Obszar okien to produkcja okien przeciwpożarowych i stalowych - cieszą się one dużym powodzeniem np. ze względu na możliwość ich produkcji w wielu kształtach. Podczas produkcji świetlików dachowych zapewniamy im niezwykłą szczelność, akustykę oraz izolacyjność cieplną. W zakresie produkcji fasad stosujemy np. stalowy system ścian słupowo-ryglowych Jansen VISS, zapewniający maksymalne doświetlenie wnętrza budynku.

Posiadamy również szeroką ofertę drzwi, takich jak:
  • drzwi industrialne,
  • drzwi przeciwpożarowe szklane,
  • drzwi stalowe płaszczowe,
  • drzwi przeszklone uniwersalne,
  • drzwi do piwnicy.
Prowadzimy również produkcję okien przeciwpożarowych, stalowych, a także okien przeciwpożarowych wewnetrznych. Oferujemy także różne rodzaje klap rewizyjnych. Produkty dopasowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów. Odporność ogniowa naszych konstrukcji to klasa E30, E60, E120, EI30, EI60, EI120 oraz w wersji dymoszczelnej S.

Dysponujemy doskonale wyposażonym warsztatem produkcyjnym, a nasza kadra to zespół specjalistów z różnych dziedzin. Wiele z naszych produktów znalazło się już w szpitalach, biurach i innych zakładach w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli w 100% zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Interprodukt w Krakowie.

Artykuły

Szeroki wybór drzwi
Szeroki wybór drzwi
Na rynku jest wiele rodzajów drzwi, dlatego przed ich kupnem warto zapoznać się z ofertą producentów. Możemy kupić np. drzwi przeszklone lub przeciwpożarowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Interprodukt. Jan Biłko

Interprodukt. Jan Biłko, Kraków

Opinie (4)

Opinie o firmie Interprodukt. Jan Biłko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adrian
Adrian
5.0
06.05.2019
Jedna z lepszych firm w mieście. Zapewniają atrakcyjne ceny i wysoką jakość.
Radek
Radek
5.0
16.03.2019
Drzwi przeciwpożarowe spełniają swoją funkcje. Są wykonane z wysokiej jakości i zamówiłem je w atrakcyjnej cenie. Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.07.2014
Profesjonalne podejście do tematu. Ceny przystępne. Idealne rozwiązanie zrobić wszystko w jednej firmie - projekt, produkcja i montaż. Efekt w postaci super okna przeciwpożarowego w moim domu jest zadowalający. Nic dodać nic ująć!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.04.2014
mają bardzo korzystne ceny i dobrej jakości stolarkę. Polecam