Tynki maszynowe gipsowe i cementowo-wapienne
Tynki maszynowe gipsowe i cementowo-wapienne, Interbau Mariusz Żochowski, Mysłakowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8931172894
REGON: 910928551
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Na rynku jako firma Interbau działamy od ponad 20 lat, a dokładnie od 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Mysłakowie, w powiecie lipnowskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielem firmy jest Mariusz Żochowski.

Oferta

Naszą specjalnością jest wykonywanie tynków maszynowych, w tym tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. Prace realizujemy nie tylko w całych budynkach, ale też w poszczególnych pomieszczeniach. Współpracujemy przede wszystkim z deweloperami, generalnymi wykonawcami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Obsługujemy też klientów indywidualnych.

W branży działamy od lat, co pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów pracy, przez co możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Ponadto cały czas się rozwijamy i śledzimy rozwój technologii, dlatego jesteśmy konkurencyjni w branży.

Tynkowanie przeprowadzamy w biurach, mieszkaniach i domach oraz innych powierzchniach użytkowych. Poza tynkami gipsowymi i cementowo-wapiennymi wykonujemy też tynki gipsowe wzmocnione - twarde.

Uzupełnienie oferty to:
  • malowanie agregatem hydrodynamicznym,
  • wykonywanie innych prac malarskich,
  • wykonawstwo gładzi gipsowo-polimerowych.
Przed rozpoczęciem prac zawsze dokonujemy bezpłatnych pomiar i wyceny, a także pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania pod względem estetycznym i jakościowym. Wystawiamy faktury i udzielamy gwarancji na wykonane prac, bo jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Zapewniamy terminowość i bardzo atrakcyjne ceny.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Interbau.

Marki i specjalizacje

Pracujemy głównie na materiałach marek, takich jak: Dolina Gips, Knauf, Baumit i Kreisel.

Wideo

Kontakt

Kontakt Interbau Mariusz Żochowski

Interbau Mariusz Żochowski, Mysłakowo

Opinie (1)

Opinie o firmie Interbau Mariusz Żochowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciuś
Maciuś
5.0
16.05.2020
Profesjonalnie przeprowadzone tynkowanie. Jedna z lepszych tego typu firm. Panowie faktycznie znają się na swojej robocie.