Tłumaczenia we wszystkich językach europejskich
Tłumaczenia we wszystkich językach europejskich, Inter-Words Biuro tłumaczeń Jadwiga Hanna Berling, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511096721

O firmie

Biuro Inter-Words znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w usługach translatorskich. Działalność rozpoczęliśmy w 2015 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy terminowość oraz poufność. Właścicielem biura jest Jadwiga Hanna Berling.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować profesjonalne tłumaczenia, zarówno zwykłe, jak i uwierzytelnione. W ofercie biura Inter-Words można znaleźć tłumaczenia specjalistyczne. Podejmiemy się realizacji zleceń we wszystkich językach europejskich, między innymi w angielskim, niemieckim czy hiszpańskim. Nasza oferta obejmuje także tłumaczenia z zakresu handlu.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, a także instytucji.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy przekład dokumentów prawnych, skarbowych, urzędowych oraz notarialnych. Proponujemy tłumaczenie pełnomocnictw, aktów USC oraz świadectw. Ponadto oferujemy przekład umów i faktur. Wykonujemy tłumaczenia ustne szeptane, konsekutywne i symultaniczne.

Wykonujemy tłumaczenia z klauzulą poufności. Na tle konkurencyjnych biur wyróżniamy się usługą tłumaczenia z języka obcego na obcy. Dzięki dużej wiedzy i wysokim kompetencjom zatrudnianych osób wykonamy je szybko i rzetelnie. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu telefonicznego.

Zapraszamy do współpracy z Inter-Words.

Artykuły

Czy warto przetłumaczyć stronę internetową na inne języki?
Czy warto przetłumaczyć stronę internetową na inne języki?
Czy warto przetłumaczyć stronę internetową na języki obce? Lepiej skorzystać z darmowych narzędzi czy zlecić przekład profesjonaliście? Dowiedz się więcej!

Wideo

Kontakt

Kontakt Inter-Words Biuro tłumaczeń Jadwiga Hanna Berling

Inter-Words Biuro tłumaczeń Jadwiga Hanna Berling, Warszawa

Opinie (5)

Opinie o firmie Inter-Words Biuro tłumaczeń Jadwiga Hanna Berling

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aneta
Aneta
5.0
21.07.2019
Biuro godne polecenia, regularnie tłumaczą umowy dla mojej firmy. Współpraca na 5+.
Dorota
Dorota
5.0
05.05.2019
Tłumaczenie na wysokim poziomie, polecam.
Sabina
Sabina
5.0
05.03.2019
Profesjonalne usługi translatorskie, polecam.
Alfred
Alfred
5.0
03.01.2019
Serdecznie polecam firmę Inter-Words, którzy podjęli się tłumaczenia dokumentów samochodowych. Zależało mi na czasie, a oni wykonali zlecenie w krótkim terminie. Jestem wdzięczny. Super, polecam.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
03.11.2018
Zleciłem im wykonanie tłumaczeń dokumentów urzędowych, które musiałem złożyć w Wielkiej Brytanii. Wszystko przetłumaczone skrupulatnie. Jestem zadowolony ze współpracy z Inter-Words. Polecam!