Udzielamy fachowej pomocy prawnej
Udzielamy fachowej pomocy prawnej, Inter-Lex Kancelaria adwokacka Adwokat Zbigniew Piwoński, Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6310025931
REGON: 272094875
Branża:

O firmie

Siedziba naszej kancelarii adwokackiej Inter-Lex znajduje się w Gliwicach, w województwie śląskim. Firmą zarządza doświadczony i wysoko wykwalifikowany adwokat Zbigniew Piwoński. Fachowych porad prawnych udzielamy od ponad dwudziestu lat.

Oferta

Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta zapewniając kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz zaangażowanie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na pomoc w nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych sprawach. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy spore grono zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się ze szczegółami oferty naszej kancelarii również Państwo zdecydują się na rozpoczęcie z nami współpracy.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się sporządzaniem pism procesowych i odwołań, a także umów. Ponadto przygotowujemy profesjonalne opinie i ekspertyzy prawne. Udzielamy porad w takich dziedzinach prawa, jak:
  • prawo cywilne
  • prawo rodzinne
  • prawo gospodarcze
  • prawo karne i wykroczeń
  • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
Oferta naszej kancelarii jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do podmiotów gospodarczych, którym oferujemy fachową obsługę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Inter-Lex Kancelaria adwokacka Adwokat Zbigniew Piwoński

Inter-Lex Kancelaria adwokacka Adwokat Zbigniew Piwoński, Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Inter-Lex Kancelaria adwokacka Adwokat Zbigniew Piwoński