Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132957215
REGON: 36889233500000
KRS: 0000706851
Rok założenia:
2017

Polecane oferty

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i BHP. Obejmują on...

O firmie

Instytut Medycyny Interwencyjnej to spółka z siedzibą w Warszawie. Łączy w sobie dwie płaszczyzny, jakimi są biznes i medycyna, zapewniając dostęp do kompleksowych usług medycznych. W celu realizacji tego zadania Instytut współpracuje z kancelarią prawniczo-brokerską Adversum.

Oferta

Wypadki w pracy i w ruchu ulicznym mogą dotknąć każdego, a ich skutki niestety są bardzo często odczuwane jeszcze długo po zdarzeniu. Oczywiście szybka i kompleksowa pomoc minimalizuje szkodliwe skutki wypadków, ale dostęp do niej jest poważnie ograniczony. Jednak nie dla klientów Instytutu Medycyny Interwencyjnej. Spółka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, pomaga korzystać z najnowszych osiągnięć medycyny i doradztwa specjalistów. Tym, co wyróżnia ofertę Instytutu jest źródło finansowania opieki, a są nim ubezpieczenia, takie jak polisy OC. Leczenie za odszkodowanie jest możliwe w przypadku, gdy stwierdzono odpowiedzialność sprawcy wypadku komunikacyjnego lub pracodawcy poszkodowanego pracownika. Leczenie możliwe jest również w sytuacji, gdy do zdarzenia doszło na terenie gospodarstwa rolnego.

Procedura stosowana przez Instytut Medycyny Interwencyjnej składa się z kilku kroków. Pierwszym z nich jest zgłoszenie się do kancelarii Adversum i rozpoczęcie procedury, a następnie skierowanie poszkodowanego na badania diagnostyczne. Można do nich zaliczyć takie czynności jak:
  • diagnostyka obrazowa
  • diagnostyka laboratoryjna
  • konsylium lekarskie
  • konsultacje specjalistyczne
Specjaliści, którzy mogą się zajmować poszkodowanym to np. psycholodzy i neurochirurdzy.

Wyniki badań są podstawą do opracowania i wdrożenia spersonalizowanego leczenia, które jest dodatkowo monitorowane pod kątem postępów. Opiekę kończy ocena stanu pacjenta i zalecenie odnośnie dalszego postępowania.

Po więcej informacji związanych z Instytutem Medycyny Interwencyjnej najlepiej odwiedzić stronę internetową.

Kontakt

Kontakt Instytut medycyny interwencyjnej

Instytut medycyny interwencyjnej, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Instytut medycyny interwencyjnej