Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5542647568
Rok założenia:
1995

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 5542647568.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1995 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na pl. Kościeleckich 8. Korespondencyjny kod pocztowy to: 85-033 Bydgoszcz. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.1204692352941N, 18.0054584705882E. Przedsiębiorstwo "Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego" działa od lat w branży Publiczne szkoły wyższe.

Uczelnia organizuje i prowadzi studia wyższe oraz podyplomowe, zajmując się równocześnie prowadzeniem badań naukowych w swojej dziedzinie. Wszechstronny rozwój studentów wraz z dostępem do najnowszych wyników badań i światowych trendów w dziedzinach, w których specjalizuje się uczelnia, zapewnia profesjonalna kadra naukowa z wysokimi kwalifikacjami.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 52 349 62 50.

Kontakt

Kontakt Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.