Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8221003946
REGON: 710249661
Rok założenia:
1993

O firmie

Prowadzona przez nas firma Instalbud zajmuje się wynajmem sprzętu budowlanego. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Targówce, w województwie mazowieckim. Swoją działalność prowadzimy od 1989 roku. Zyskaliśmy w tym czasie bogate doświadczenie oraz nawiązaliśmy wiele owocnych współpracy. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Andrzej Żółkowski.

Oferta

Głównym profilem działalności naszej firmy Instalbud z Targówki jest wynajem maszyn budowlanych. W branży funkcjonujemy od dawna. Przez ten czas udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu Klientów. Posiadamy maszyny i urządzenia, dzięki którym możemy podjąć się skomplikowanych zleceń z zakresu budownictwa energetycznego.

W Instalbud zatrudniamy tylko w pełni wykwalifikowanych inżynierów, elektromonterów i projektantów, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem powierzonych nam zleceń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, świadczymy szeroki zakres usług, w skład których wchodzą między innymi:
  • usługi koparkoładowarką,
  • wykonywanie przewiertów pod drogami,
  • świadczenie usług dźwigiem i podnośnikiem koszowym.
Zajmujemy się również transportem dłużycowym oraz niskopodwoziowym do 12 ton. Projektujemy i budujemy linie elektroenergetyczne oraz instalacje wewnętrzne, a także stacje transformatorowe.

Oferujemy wynajem urządzeń takich jak:
  • koparkoładowarka z wiertnicą,
  • minikoparki,
  • podnośniki koszowe 16 m i 18 m na samochodzie terenowym,
  • żurawie 6 t na ciężarowym samochodzie terenowym,
  • wywrotki 9 t na samochodzie 4x4 z hds 5 t.
Gwarantujemy rzetelne wykonywanie powierzonych zadań, a także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, w celu poznania szczegółów oferty. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy Instalbud!

Kontakt

Kontakt Instalbud Andrzej Żółkowski

Instalbud Andrzej Żółkowski, Targówka

Opinie (0)

Opinie o firmie Instalbud Andrzej Żółkowski