Zwalczanie drobnoustrojów, insektów i gryzoni
Zwalczanie drobnoustrojów, insektów i gryzoni, Insekt-Dom Zakład D.D.D Sebastian Wierzchowski, Radom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9482425724
REGON: 387627791
Rok założenia:
2020

O firmie

Firma Insekt-Dom została założona przez Sebastiana Wierzchowskiego. Nasza siedziba znajduje się w Radomiu, w województwie mazowieckim, a my działamy jako specjalistyczny zakład zwalczania insektów, gryzoni oraz bakterii i wirusów.

Oferta

Początki działalności naszej firmy sięgają już 1990 roku. Od wielu lat obsługujemy Klientów indywidualnych, ale również firmy oraz instytucje publiczne, pomagając im w skutecznym zwalczaniu niechcianych szkodników, a w tym gryzoni i owadów. Do naszych głównych usług należy:
 • deratyzacja,
 • dezynsekcja,
 • dezynfekcja.
Wymienione usługi realizujemy zgodnie ze zdobytymi certyfikatami. Nasz zespół był wielokrotnie oceniany podczas audytów przedstawicieli Unii Europejskiej i USA. Udało nam się otrzymać Certyfikat TUV Rheinland w zakresie systemu: ISO, HACCP, BRC, a także PN-EN 16636 Pest-control.

Zdobyte kwalifikacje oraz dyplomy potwierdzają naszą skuteczność w walce ze szkodnikami. Doskonale radzimy sobie z usuwaniem gryzoni, na przykład myszy i szczurów, a podczas deratyzacji stosujemy ekologiczne preparaty i środki. Bardzo często wykorzystujemy do tego fumigację i zamgławianie, ponieważ to sprawdzone metody walki z nieproszonymi gośćmi.

Także wszelkiego rodzaju owady nie mają z nami szans. Dezynsekcja, którą prowadzimy, pozwala nam zabijać takie insekty jak na przykład:
 • kleszcze,
 • komary,
 • mrówki,
 • osy,
 • karaluchy,
 • prusaki,
 • pluskwy,
 • szerszenie,
 • pchły,
 • rybiki.
Skutecznie rozprawiamy się z insektami w domach, ale także na terenach zakładów spożywczych lub w magazynach, gdzie przechowywana jest żywność. Usługi realizujemy zgodnie z wymogami HACCP i GMP/GHP.

Oczywiście nasz zakład zajmuje się również likwidacją bakterii, wirusów i drobnoustrojów. Dezynfekcję prowadzimy nie tylko w obiektach mieszkalnych, biurowych lub przemysłowych, ale także w restauracjach, przedszkolach, szkołach, a nawet w pojazdach!

Uzupełnieniem naszej oferty jest dezodoryzacja polegająca na usuwaniu brzydkich zapachów, na przykład dymu papierosowego, spalenizny lub zapachach zwierząt.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - firma Insekt-Dom z Radomia.

Zakres działalności

Artykuły

Usuwanie gniazd szerszeni w ofercie firmy Insekt-Dom. Sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat!
Usuwanie gniazd szerszeni w ofercie firmy Insekt-Dom. Sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat!
Pojawienie się na posesji gniazda szerszeni może stanowić zagrożenie. Sprawdź, w jak poradzić sobie z problemem, aby nie narażać się na niebezpieczeństwo!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Insekt-Dom Zakład D.D.D Sebastian Wierzchowski

Insekt-Dom Zakład D.D.D Sebastian Wierzchowski, Radom

Opinie (5)

Opinie o firmie Insekt-Dom Zakład D.D.D Sebastian Wierzchowski

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
22.09.2022
Polecam firmę.
Julia
Julia
4.0
02.05.2022
Bardzo jestem wdzięczna tej firmie za pomoc. Pomogli mi w końcu pozbyć się problemu powracających szerszeni na mojej działce. Nie martwię się już tak o moje dzieci, które bawiły się często przy murze, gdzie gniazdowały owady.
Ernest
Ernest
5.0
27.03.2022
Super firma, która zabezpieczyła w to lato cały nasz ogród przed kleszczami. Pies, który wcześniej łapał nawet kilka kleszczy w sezonie, w tym roku nie miał ani jednego.
Łucja
Łucja
5.0
23.01.2022
Mieliśmy ogromny wysyp szczurów, po tym, jak na osiedlu zaczęli wymieniać kanalizację. Wiele z nich przedostało się do naszego ogrodu. Firma Insekt-Dom miała skuteczne metody zwalczania gryzoni i od wielu miesięcy nie widzieliśmy ani jednego!
Kamil
Kamil
5.0
16.11.2021
Z zakładem Insekt-Dom współpracowaliśmy kilka miesięcy temu. Usuwali dla nas plagę prusaków w naszym zakładzie z żywnością. Byliśmy załamani i nie wiedzieliśmy, czy uda pozbyć się szkodników, ale firma miała tak skuteczne metody, że owady zniknęły, co do jednego!