Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7831826806
REGON: 38749517700000
KRS: 0000869254
Rok założenia:
2020

Polecane oferty

Współpracujemy z przedsiębiorcami wielu branż. Proponujemy nowoczesne podejście do marketingu inter...
Firma Target Media ze Skórzewa powstała z myślą o klientach, którzy planują zakup baz danych. Firma...
Baner-Shop zajmuje się szeroko pojętą reklamą. Ma w ofercie wielkoformatowy druki solwentowy, tworz...
Jako przedsiębiorstwo reklamowe, zdajemy sobie sprawę, że reklama zewnętrzna stanowi nieodłączny el...

O firmie

W studiu animacji 2D i 3D Innit zajmujemy się tworzeniem animacji oraz pełną obsługą eventów i transmisji na żywo. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Osobami decyzyjnymi w firmie są Łukasz Sturma i Maurycy Wandachowicz.

Oferta

Naszymi Klientami są firmy z różnych branż. Bogate doświadczenie, które zdobyliśmy, realizując dla nich małe i duże projekty zaowocowało stworzeniem oferty, która dopasowuje się do potrzeb każdego zleceniodawcy. Wiemy, że każdy z Państwa ma różne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też jesteśmy elastyczni i działamy w taki sposób, aby je wszystkie spełnić. Nie boimy się nowych wyzwań i nieszablonowych rozwiązań. Zawsze myślimy kreatywnie i tylko takie projekty przedstawiamy naszym Klientom.

Czołową pozycję w naszej ofercie zajmują animacje 2D i 3D. Zajmujemy się tworzeniem animacji używanych między innymi w tradycyjnych filmach animowanych, kreskówkach, grach wideo i wizualizacjach architektonicznych. Tworzymy scenariusze, teksty lektorskie i storyboard. Dobieramy również muzykę i udźwiękowienie. W zależności od potrzeb klienta możemy wykonać unikalne grafiki lub użyć gotowych materiałów.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia oczywiście przeprowadzamy ze zleceniodawcą dokładny wywiad, aby poznać jego oczekiwania. Sporządzamy wstępną wycenę produkcji, zatwierdzamy budżet i wykonujemy pierwsze koncepcje i piszemy scenariusz. Dopiero po akceptacji klienta przechodzimy do działania.

W naszej ofercie znajdą Państwo również produkcje filmowe, w tym:
  • spoty reklamowe,
  • filmy produktowe,
  • filmy korporacyjne,
  • materiały na potrzeby wewnętrzne,
  • szkolenia video.
Oprócz tego wykonujemy produkcje wizualne. W tym zakresie możemy zaproponować między innymi assety, oprawy graficzne imprez i koncertów, a także mapping video, czyli proces tworzenia trójwymiarowych treści wideo. Ta nowoczesna technologia pozwala nam na tworzenie realistycznych scen i środowisk dla filmów.

Uzupełnienie oferty stanowią transmisje live. To nic innego jak transmisje na żywo, które przesyłane są za pośrednictwem internetu w czasie rzeczywistym. W ten sposób widzowie mogą uczestniczyć zdalnie w takich wydarzeniach jak zawody sportowe, wystąpienia publiczne czy koncerty.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Innit Sp. z o.o.

Innit Sp. z o.o., Poznań

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (4)

Opinie o firmie Innit Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
5.0
23.05.2022
Współpracujemy z nimi podczas nagrywania reklam naszych produktów. Polecamy w stu procentach!
Pawel1977
Pawel1977
5.0
25.03.2022
Godna polecenia, profesjonalna i rzetelna firma. Zdecydowanie są jednymi z najlepszych w branży.
Marlena
Marlena
5.0
19.01.2022
W czasie restrykcji, będących następstwem pandemii nie mogliśmy przeżyć naszego ślubu i wesela z naszymi bliskimi, tak, jak to planowaliśmy, ale firma Innit zorganizowała dla nas transmisję live z kościoła. To było najlepsze rozwiązanie w tamtym momencie. Dziękujemy!
Grzesiek
Grzesiek
5.0
15.11.2021
Firma, której śmiało można powierzyć organizację koncertów. Posiadają własny, profesjonalny sprzęt i odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Często z nimi współpracujemy i polecamy innym.