Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7422065586
REGON: 280520350
Rok założenia:
2010

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Ginekologia to bardzo wymagająca dziedzina, w której najważniejsze jest podejście do pacjentki. Zap...
Do naszego gabinetu mogą zgłosić się kobiety w różnym wieku. Przyjmujemy zarówno dziewczęta, jak i ...
Głównym profilem mojej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu diagnostyki gine...
Prowadzę działania z zakresu: antykoncepcji (w tym hormonalnej), endometriozy, leczenia dysplazji s...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Joanna Żuchlińska-Kwiatkowska" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7422065586. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 280520350.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim. Działa na rynku od 2010 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Barcza 58 lok. 67. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 10-685 Olsztyn. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 53.7536069489208N, 20.4994238092391E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: askazuchlinska@tlen.pl. Branża Ginekolodzy to dziedzina, w której firma "Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Joanna Żuchlińska-Kwiatkowska" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Konsultacje ginekologiczne w naszej placówce obejmują wywiad dotyczący stanu zdrowia pacjentki, badanie ginekologiczne, badanie piersi i ewentualne zlecenie badań dodatkowych. Zakres usług gabinetu ginekologicznego to w szczególności: prowadzenie ciąży, diagnozowanie stanów zapalnych szyjki macicy i pochwy, monitorowanie owulacji, cytologia, antykoncepcja, poradnictwo w zakresie menopauzy.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 509 170 797 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Joanna Żuchlińska-Kwiatkowska

Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Joanna Żuchlińska-Kwiatkowska, Olsztyn

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Joanna Żuchlińska-Kwiatkowska