Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222998711
REGON: 146271266
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Głównym profilem naszej firmy jest wykonywanie produktów ze stali nierdzewnej. Posiadamy wieloletni...
WWW.MULTISTAL.PL – trzy hurtownie stali w kraju i oddział na Słowacji. Stal jakościowa, stopowa, na...
Przede wszystkim specjalizujemy się w wyrobie taśm i siatek stalowych. Jesteśmy młodym przedsiębior...

O firmie

Przedsiębiorstwo Industria Italiana Arteferro znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy nie przerwanie od 2012 roku. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju wyrobów metalowych i nie tylko. Firmą zarządza Denis De Antoni.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja różnego rodzaju metalowych elementów. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Z naszej oferty korzystają głównie przedsiębiorstwa, ale i osoby prywatne.

Proponujemy:
  • balustrady nierdzewne,
  • szklane balustrady,
  • bramy kute,
  • mocowania do szkła,
  • detale do balustrad,
  • ogrodzenia żelazne,
  • schody kute,
  • panele ozdobne,
  • kute elementy artystyczne.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Do procesów produkcyjnych używamy najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od renomowanych dostawców. Metal jest doskonałym materiałem, z którego można wytworzyć stałe elementy i wyroby. Naszymi odbiorcami są firmy, osoby indywidualne, muzea i instytucje.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Uzupełnieniem naszego asortymentu są komponenty do łączenia z większymi konstrukcjami, a także elementy przeznaczone do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nasze wyroby charakteryzują się odpowiednim kształtem i wykończeniem co sprawia, że każdy produkt jest łatwy w montażu.

Posiadamy kilka linii produkcyjnych, między innymi Arteferro, która składa się z ponad 32000 półproduktów z kutego żelaza, miedzi i brązu oraz linię IAM Design, która obejmuje ponad 3000 elementów ze stali. Znajdują one szerokie zastosowanie w montażu balustrad, poręczy, schodów, ogrodzeń czy daszków szklanych.

Towarzyszymy klientowi podczas całego procesu, począwszy od planowania, aż po instalację. Nasze wyroby sprzedawane są w ponad 136 krajach, co świadczy o naszym ogromnym, międzynarodowym zasięgu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do odwiedzenia firmy Industria Italiana Arteferro w Warszawie.

Kontakt

Kontakt Industria Italiana Arteferro

Industria Italiana Arteferro, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Industria Italiana Arteferro