Serwis akumulatorów
Serwis akumulatorów, In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:30
Wt.
08:00 - 16:30
Śr.
08:00 - 16:30
Cz.
08:00 - 16:30
Pt.
08:00 - 16:30
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6342160023
REGON: 273578049
Rok założenia:
1997

O firmie

Firma In-Plus znajduje się w Katowicach, jednak posiadamy także punkty sprzedaży na terenie całego Górnego Śląska. Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1997 roku.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż akumulatorów rozruchowych do różnego rodzaju pojazdów. Oferujemy akumulatory zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych, a także dostawczych. Ponadto dysponujemy akumulatorami do motocykli. Zapewniamy, że oferowane przez nas urządzenia pochodzą od renomowanych producentów.

Klientom, którzy zdecydowali się na zakup akumulatora w naszej firmie, zapewniamy bezpłatną kontrolę napięcia ładowania co 6 miesięcy. Gwarantujemy także precyzyjne sprawdzenie starego akumulatora oraz sprawny montaż nowego.

Oferujemy:
  • silniki elektryczne do łodzi,
  • akumulatory do wózków inwalidzkich,
  • akumulatory do skuterów elektrycznych,
  • silniki elektryczne do sprzętu pływającego,
  • akumulatory do pojazdów elektrycznych.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż części zamiennych, materiałów oraz płynów eksploatacyjnych do samochodów i motocykli. Nasza oferta obejmuje filtry oleju i powietrza, świece zapłonowe i żarowe, tarcze oraz klocki hamulcowe, przewody wysokiego napięcia. Oprócz tego podejmiemy się przeglądu, odgrzybiania i napełniania klimatyzacji samochodowej. Uzupełnienie naszej oferty stanowi diagnostyka samochodowa oraz pompowanie kół azotem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Siedziba In-Plus mieści się w Katowicach, a szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

W ofercie posiadamy akumulatory firm takich, jak np. Varta, Bosch, Centra, Exide, ZAP Piastów, Banner, Quand, Optima.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys

In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys, Katowice

Opinie (2)

Opinie o firmie In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.07.2014
Byłem tam dzisiaj z moim Freemontem, by wkonać ozonowanie klimatyzacji. Umówiłem się telefonicznie, więc nie musiałem czekać a panowie podeszli do tego zadania z pełnym profesjonalizmem. Cała operacja trwała 30 minut chociaż auto do małych nie należy. Nareszcie skutecznie pozbyłem się wstrętnego zapachu zgnilizny w moim samochodzie. Firma godna polecenia, pracownicy bardzo kompetentni i uprzejmi, ceny bardzo konkurencyjne (zapłacilem mniej niż się spodziewałem). Ponieważ przy wjeździe ze Sciegiennego znajdują się tam jeszcze dwie inne firmy zajmujące się klimatyzacją istnieje możliwość pomyłki (podczas dzisiejszych poszukiwań jeden z tych warsztatów przekonywał mnie, ze to właśnie z nimi się umówiłem, ale jak zobaczyłem w jakich warunkach obsługują samochody zrozumiałem , że to nie może być firma In Plus). Po kilku minutach poszukiwań trafiłem we właściwe miejsce, firma znajduje się w południowo wschodnim narożniku kompleksu i jako jedyna obsługuje klimatyzacje i sprzedaje akumulatory
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.07.2014
Duży wybór akumulatorów i przystępne ceny.