Twój gabinet dentystyczny
Twój gabinet dentystyczny, Impladent Gabinet Stomatologiczny Dr Nauk Medycznych Jan Krawczak, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8511890097
REGON: 810123075
Rok założenia:
1991

O firmie

Prowadzimy gabinet stomatologiczny o nazwie Impladent, który istnieje już od 1991 roku. Jego właścicielami są dr nauk medycznych, specjalista chirurgii szczękowej, Jan Krawczak oraz lekarz stomatolog, specjalista w periodontologii, Joanna Krawczak. Siedziba znajduje się w Szczecinie.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

W gabinecie przyjmują dentyści, którzy indywidualnie podchodzą do każdego Pacjenta. Zapewniają sprawną diagnostykę i profesjonalne leczenie. Zakres usług stomatologicznych wykonywanych przez lekarzy specjalistów obejmuje stomatologię zachowawczą i estetyczną.

Stomatolodzy podejmują się leczenia zębów i dziąseł. Wykonują borowanie i zakładają najwyższej jakości plomby. Podejmują się również ekstrakcji i innych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i twarzowo-szczękowej. Posiadają dużą wiedzę z zakresu endodoncji i periodontologii. Pacjenci mogą liczyć również na protetykę i ortodoncję.

W naszym gabinecie zakładamy:
  • protezy,
  • mosty i korony,
  • implanty zębowe,
  • aparaty zębowe, w tym aparaty stałe.
Jeżeli chodzi o aspekty czysto kosmetyczne, to w gabinecie wykonujemy wybielanie zębów. Ponadto zakładamy licówki kompozytowe oraz wypełniamy ubytki materiałami chemo- i światłoutwardzalnymi. Pacjenci mogą również liczyć na korektę estetyczną kształtu zębów. W gabinecie przyjmujemy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z gabinetem Impladent ze Szczecina.

Zakres działalności

Wideo

Kontakt

Kontakt Impladent Gabinet Stomatologiczny Dr Nauk Medycznych Jan Krawczak

Impladent Gabinet Stomatologiczny Dr Nauk Medycznych Jan Krawczak, Szczecin

Opinie (3)

Opinie o firmie Impladent Gabinet Stomatologiczny Dr Nauk Medycznych Jan Krawczak

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Kasia
Kasia
4.0
25.11.2021
Jestem bardzo zadowoloną pacjentką. Widać, że znają się na swojej pracy i sprawnie wykonują zabiegi dentystyczne. Polecam!
Basia
Basia
5.0
11.08.2021
Moj implant trzyma sie juz 20 rok wzorowo i ma fantastycznie dobrany kolor. Dlatego nawet z drobiazgami jade 700 km do Szczecina.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.01.2018
Leczę się z mężem od ponad 20 lat u Pana Doktora Krawczyka. Jestem szczęściarą, że spotkałam tak wspaniałego lekarza i człowieka. Pełny profesjonalizm. W sytuacjach krytycznych zawsze na 100%.Dzisiaj taka sytuacja :wypadła mi 2 górna lewa,jeden telefon,"minuta osiem"☺,ok. pół godziny,no może 40 minut na fotelu i wyszłam z ząbkiem zadowolona i uśmiechnięta. Gorąco polecam wszystkim, szczególnie bojącym i strachliwym😊 itp.Pozdrawiam Pana Doktora i dziękuję 😍.Badzo ważna informacja, zawsze doradza, aby zachować swoje zęby jak najdłużej, nie kieruje się zyskiem.