Szeroki wybór wysokiej jakości okien i drzwi
Szeroki wybór wysokiej jakości okien i drzwi, Impet Okna PCV, Krotoszyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6211813909
REGON: 250742877
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Impet zlokalizowana jest w Krotoszynie, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w stolarce okiennej i drzwiowej. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1997 roku. Gwarantujemy rzetelność oraz dokładność i terminowość. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Właścicielem firmy jest Grzegorz Kratowski.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, bądź oddziałów:
 • Milicz, ul. T. Kościuszki 15.
  tel/fax 71 383 03 41,
  tel. kom. 600 476 598,
  e-mail: milicz@impet-okna.com

 • Krotoszyn, ul. Mickiewicza 1.
  tel./fax 62 725-34-48,
  tel.kom. 668-380-478,
  e-mail: a.namysl@impet-okna.com

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Impet jest sprzedaż drzwi i okien, które wykonane są z PCV, aluminium bądź z drewna. Możemy Państwu zaproponować także ich montaż. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością oraz starannością wykonania. W naszym asortymencie można znaleźć rolety oraz roletki. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż bram garażowych, uchylnych i przemysłowych, a także segmentowych oraz rolowanych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż drzwi, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ponadto wykonujemy ich montaż oraz w awaryjnych przypadkach kompleksowy serwis. Proponujemy także różnorodne typy parapetów zewnętrznych. W ofercie mamy ogrodzenia posesyjne i przemysłowe. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż systemów ogrodzeniowych.

Zatrudnieni przez nas pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani, służą fachowym doradztwem. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich produktów, które spełnią Państwa wymagania.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego też polecamy wyłącznie sprawdzone produkty znanych i renomowanych firm.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia firmy Impet w Krotoszynie.

Kontakt

Kontakt Impet Okna PCV

Impet Okna PCV, Krotoszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Impet Okna PCV